Vajzat dhe Cunat Trendy

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Ore ju nga i nxirni kto shpreje...ca dmthn revani Hard?:D
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
erdha dhe un kot per qejffff...
Bella un po te bej nje puthje sic e kam zakon ne foto...:p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
hajde sexy...bej dicka interesante tani...kape bellen dhe beni nje foto si te shezlloni beles LOL LOL LOL LOL
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
No problem...i can do hoter than that if you want.....:p nqs do Bella kuptohet LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
ahhahaha....si them dot jo sexit une :D..
 

eldi

trafikante
pershendetje cuna dhe goca trendy, si ju kam??? ftesen e bera vet une. ju puc te gjitheve mqs jeni pak. haaahhaa
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
mire se erdhe eldi....ska gje kush ka deshire te vije, eshte i mirepritur.
 

eldi

trafikante
flm hard styler, si po kaloni ju?????
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
tredy je vete ti zinza :D
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
kush me futi mu ktu ? un sjom as trendy mer lali y qeka zemra ime eldi puccccc
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
kush i thot dot jo sexit mi bellla :D
 

Lela_Dr

Donatorë
Ca behet ketej aman....na mbyten keto cunat trendy...papapapapapaa LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
haahahahahahaahahahhhhahaha o sexy....ok let's go :D


Lela he mi tredy
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
pse vetem ata qe jan trendy jan ktu? Un se mbaj veten per te till...erdha tju admiroj ...:puc
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
o sexy ca eshte ajo fjale moj :D


kur da beni shfaqen me bellen :D
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
a ka na nji femen qe i ka shku menja kam vetem i kusht vetem e du trendy
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ejjjj dua nuse trendi:D:p :p :D
 

alfonci

Veri investigatio
a bahet fjale per "One night stand" apo per fejesa dhe lidhje serioze ketu?
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
JA Pyet bellen se un kam turp ta pyes...
 

bella

Anëtar i Nderuar
ca pyetje do te me besh moj sexy ? :D

fol e dashur fol se te kthej une pergjigje ty :puc
 

eldi

trafikante
ej kjo eshte per cuna t dhe gocat trendy, jo cunat kerkojn goca. meqe ra fjala a nai cun trendy ketu? uuuuuueeee ke paskam una ketu pushiiinnn timeeee angeli zemra ime.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Sa keq qe krijuesi i trendy-t u largua :( s'ka me trendy
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Trendy eshte vetem eldi :kiss: Folttttttttttt fareeeeeeeeeeeeeeee zemra

p.s dhe ida_angel eshte shume e mire te tjerat se di ktu m duket se jane mledh gjith te shemtutit
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Eri zajes osht me trendi ktu nga cunat:p :D:D:D
 
Top