Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

AnGeLiC

VIP
V.I.P
rita-moj.jpg
Nëse mendoni se fotoja e shqiptares Rita Ora në kopertinën e revistës “Lui” ishte tepër e ekzagjeruar, nuk keni parë gjë akoma. Kjo pasi, këngëtarja 25-vjeçare ka realizuar një set të plotë fotografish ku shfaqet tërësisht nudo teksa luan në piano.

Në një tjetër fotografi ajo shfaqet e veshur vetëm me një rrip të hollë në pjesën e të pasmeve, teksa tregon format e saj. Gjithashtu mund të shihni foton e kopertinës më pak të censuruar.
Rita-Ora-482x620.jpg
Ka qenë vetë fotografi Terry Richardson, i cili ka realizuar setin e “nxehtë” të yllit të popit, dhe ka publikuar disa foto të tjera në llogarinë e tij në Instagram.
ritaaa.jpg
shekulli
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Tek kjo e fundit ne pozicjonin e wc alla turke nuk eshte shume sexy .
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Esht n mod qe tdalin lakuriq :lol: sesht as e para as e fundit
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Kurse une isha mese e sigurt per foton e fundit qe do pelqehej me shume nga meshkujt!!!
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Kurse une isha mese e sigurt per foton e fundit qe do pelqehej me shume nga meshkujt!!!

Jo se ishte keq , por pozicjoni sme pelqeu , sikur po ben kaken .
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Per te theksuar me shume sumen mo :p hiqe imagjinaten dhe vetem shiko ahaha .... se di cdo theshin meshkujt e tjere megjithate mendoj se duket mjaft sexy dhe aty,dmth me seksy me duket suma sesa ajo foto ne piano me atlete ..! Gjithashtu me duket topolake si femer nese bej krahasm me te tjera femra...
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Per te theksuar me shume sumen mo :p hiqe imagjinaten dhe vetem shiko ahaha .... se di cdo theshin meshkujt e tjere megjithate mendoj se duket mjaft sexy dhe aty,dmth me seksy me duket suma sesa ajo foto ne piano me atlete ..! Gjithashtu me duket topolake si femer nese bej krahasm me te tjera femra...

dakort ai muhabeti i sumes , por imagjinaten nuk e ndaloj dot une se ajo eshte kryesorja ,
pastaj me ka rene rasti te perdor shpesh wc alla turke si katnar qe jam dhe fill aty me shkon mendja .
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Ne fakt ate wc alla turke nuk e kam qejf as une,kur vija ne fshat vec ankesa u beja per h.... e lol ..eh muhabet te embel na hape Hartini ahaha :p e mo mire vec nje pyetje kisha une,kjo wc tjeter (si karrige) si quhet dhe nga e ka origjinen? lol
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Ne fakt ate wc alla turke nuk e kam qejf as une,kur vija ne fshat vec ankesa u beja per h.... e lol ..eh muhabet te embel na hape Hartini ahaha :p e mo mire vec nje pyetje kisha une,kjo wc tjeter (si karrige) si quhet dhe nga e ka origjinen? lol

hahaha sa kurjoze je dhe ti , kjo quhet alla franga dhe duhet ta kete nga Franca ose evropa ne pergjithsi


Fotoja e dyte me pelqen se me ate buzqeshjen duket shume krenare qe tregon ballkonin !
Me pelqen kur femra eshte koshjete per vlerat qe zoteron dhe i shfrytezon ato ne maksimum per te miren e vet dhe te humanizmit ne pergjithsi ,
kur disa nga ju ketu vdisni nga xhelozia haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Shiko po te ish se fitoja famen e Rites dhe une per ne Amerike kisha nxjerr e me shume :p por per ketu ncncnc nuk mendoj se vlej kaq pak lool lol
 
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Foto me e par shum origjinale
Fantastike
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

cja paska futur kot!dhe fakti qe zhvishesh duhet te kete nje arsye...jo kshu kot ,thjeshte per te pozuar :p
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Tek kjo e fundit ne pozicjonin e wc alla turke nuk eshte shume sexy .

Ska dal kjo shum sexy por si pozicion esht fiks lol

Po e mir duket sec ka dicka qe sa her e shikon te nxeh termometrin kjo shoqe Rita :D
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Sa te bukura i paska ato kepucet e bardha .

Mosssss :p
Ci ke bo vetes me kte qe the lol
Mu kujtu filmi ligjerisht bjonde ku vetem per nje konstatim kaq te vogel mbi kepucet eli kuptoi qe djali i pishines ishte gay lol
 

dangerous

* * * *
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Mosssss :p
Ci ke bo vetes me kte qe the lol
Mu kujtu filmi ligjerisht bjonde ku vetem per nje konstatim kaq te vogel mbi kepucet eli kuptoi qe djali i pishines ishte gay lol

Screenshot_2016-01-31-21-42-35.jpg.
Shpresoj ta kesh avokaten me te mire se une se me keto
taka do te shtyp :)
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

supozohet qe topless te dalin ato qe jane te moshuara per te treguar sa i kane rezistuar plakjes..jo rita qe eshte akoma e re :p
duket sikur ka dale topless nga nevoja :p
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Sa kot qe eshte as me ka pelqyer ndonjehere ...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Tek kjo fotoja e fundit duket 'cheap'. Kurse tek fotoja e mesit, e prishin foton tan lines :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Rita Whora .... loool
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Kur u bone dhe ti me bo moral lol

Pse me njeh ti kshu ? Une ta bej moralin ty edhe Rites.. ;)
 
Top