Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Pse me njeh ti kshu ? Une ta bej moralin ty edhe Rites.. ;)

Lene mo
Se na binde.
Po me bohesh si Ylli-1 , knej tregohesh per gjo tjeter dhe pastaj na hiqesh si tjeter akoma
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Lene mo
Se na binde.
Po me bohesh si Ylli-1 , knej tregohesh per gjo tjeter dhe pastaj na hiqesh si tjeter akoma

Moralin e kam te larte... jo si ti grua e martuar e sillesh si **** neper forume. Shendet tani...;)
 
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Moralin e kam te larte... jo si ti grua e martuar e sillesh si **** neper forume. Shendet tani...;)
Mos me ngatarro me veten sepse sjam un ajo qe bo pislliqe dhe mcifet pas 1 avatari
Mua sic me shef kshu jam
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Rita Ora toples? S'keni parë gjë akoma (FOTO)

Mos me ngatarro me veten sepse sjam un ajo qe bo pislliqe dhe mcifet pas 1 avatari
Mua sic me shef kshu jam

Kshu sic te shikoj...po ta them edhe une. looool

Tani do me lesh te flas per Riten, se qenke e tiposur keq pas vetes tende. Si tek Tema e Kimit si tek tema e Rites.. na dole ti dhi e zgjebosur duke folur per veten tende. loool

Ps... edhe nje here brenda ne teme : Rita Whora. lool
 
Top