Njoftimet e konkursit letrare~22.

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Vetëm po të njoftojë paraprakisht @NGU që do dërgojë një poezi të shkruar bukur, pastër, pa gabime (pa ndjenjë lejohet 😁), atëherë dërgoj edhe unë 😁
Të pres të parin ty s'dua diskutime hiçç
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Rri urtë ti se hyri Ardon Jashari 😁
Tani vetëm një gol i Cristianos mungon.
Po s’boni gol ai rifillo ndeshja nga e para 🤣
Hajde qajme me oiiiiii se ishalla inspirohemi dhe per konkurs . 🤣🤣
Na flliqen pash Zotin 😬🙉
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ehuuuu ... fati o ngu , jeta .. veshtiresite , streset e perditshme. Ku di une tani nga se ndikohesh ti . Ja na e thuaj dhe qetesohu .
Ehuuu ska o djal i dashur!
Kur hedh dicka, mbaje mire.
Apo je msu se ja fus i like dhe nk ju citoj?
Te thashe dhe pares kur me permend me bej tag se ta kthej une pergjigjen.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ehuuu ska o djal i dashur!
Kur hedh dicka, mbaje mire.
Apo je msu se ja fus i like dhe nk ju citoj?
Te thashe dhe pares kur me permend me bej tag se ta kthej une pergjigjen.
Une as tu drejtova ty , e para e punes . Nese do te drejtohesha ty , do kishe nje fare te drejte.
Dhe mos mu drejto mua me , o djale i dashur , se je shume e vogel para meje .... meqe po e kerkon , as nuk kursehem te ta them . Futu e forumo sic duhet , e mos na hapni barkun ti e ca kokrra te tjera ketu , se po beheni qesharake me keto tendenca qe keni . Kaq dhe mos me cito me te lutem .
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Une as tu drejtova ty , e para e punes . Nese do te drejtohesha ty , do kishe nje fare te drejte.
Dhe mos mu drejto mua me , o djale i dashur , se je shume e vogel para meje .... meqe po e kerkon , as nuk kursehem te ta them . Futu e forumo sic duhet , e mos na hapni barkun ti e ca kokrra te tjera ketu , se po beheni qesharake me keto tendenca qe keni . Kaq dhe mos me cito me te lutem .
😂
Emo dole ne identitet?
Drejtohu mire!
Kaq po te them, se si njeri fola. Ato qe ta kane hap barkun as sme duhen mua.
Derisa ke citu postimin qe me takon mua, flas sa te dua ne emrin tim.
Ekziston nje injoroe dhe jepi.
Pooooor flit mire heren tj.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
😂
Emo dole ne identitet?
Drejtohu mire!
Kaq po te them, se si njeri fola. Ato qe ta kane hap barkun as sme duhen mua.
Derisa ke citu postimin qe me takon mua, flas sa te dua ne emrin tim.
Ekziston nje injoroe dhe jepi.
Pooooor flit mire heren tj.
Te kush identitet dola une ?
Pa ma thuaj pak ?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Te kush identitet dola une ?
Pa ma thuaj pak ?
Identitetin tend.
Se kur ju rrin me te qeshur, jeni te mire? Dhe tani me fol mua me kte gjuhe?
Po leri kto filmat aman, tpakten jo me mua.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Identitetin tend.
Se kur ju rrin me te qeshur, jeni te mire? Dhe tani me fol mua me kte gjuhe?
Po leri kto filmat aman, tpakten jo me mua.
Pse jo me ty ? Se s je ti do te thuash .. jeni ju ne shumes ?
Aman me qafsh o vogelushe , kur me ke ndejtur apo te kam ndejtur me te qeshur une ty apo ti mua ? Une dikur as te kisha vene re qe ekzistoje ne forum ... tani qe ka pak anetare kam pasur mundesine te lexoj komentet e tua tendencioze dhe me beso... po dukesh shume shemtuar , tjeter gje qe s po ta thote askush pervec meje .
Epo nese ti je vegel e dikujt , edhe une po behem zeri i forumit 😜
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Pse jo me ty ? Se s je ti do te thuash .. jeni ju ne shumes ?
Aman me qafsh o vogelushe , kur me ke ndejtur apo te kam ndejtur me te qeshur une ty apo ti mua ? Une dikur as te kisha vene re qe ekzistoje ne forum ... tani qe ka pak anetare kam pasur mundesine te lexoj komentet e tua tendencioze dhe me beso... po dukesh shume shemtuar , tjeter gje qe s po ta thote askush pervec meje .
Epo nese ti je vegel e dikujt , edhe une po behem zeri i forumit 😜
Lol
Kur kam qene une ne forume ti ske ekzistuar fare o xhan!
Pa se jam une e vogel ose jo kte ktu vec Nevi e din😂 kshuqe mos ta haje mendja me supozimet tua.
Por sh nivel i ulet, po sh fare😂
Sepse po ta nisim sa here me ke cituar ti mua neper tema do e ndryshoje kte komentin se a eshte dukur ekzistenca ime apo jo😁
Dheeee vegla e dikujt skam qene dhe as jam😊
Pa me nje llaf timin nk behesh zeri i forumit me jo, por nejse :d
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Lol
Kur kam qene une ne forume ti ske ekzistuar fare o xhan!
Pa se jam une e vogel ose jo kte ktu vec Nevi e din😂 kshuqe mos ta haje mendja me supozimet tua.
Por sh nivel i ulet, po sh fare😂
Sepse po ta nisim sa here me ke cituar ti mua neper tema do e ndryshoje kte komentin se a eshte dukur ekzistenca ime apo jo😁
Dheeee vegla e dikujt skam qene dhe as jam😊
Pa me nje llaf timin nk behesh zeri i forumit me jo, por nejse :d
😂😂😂🤣😂
Kaq kisha
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

Punk1

Antarë i Respektuar
Lol
Kur kam qene une ne forume ti ske ekzistuar fare o xhan!
Pa se jam une e vogel ose jo kte ktu vec Nevi e din😂 kshuqe mos ta haje mendja me supozimet tua.
Por sh nivel i ulet, po sh fare😂
Sepse po ta nisim sa here me ke cituar ti mua neper tema do e ndryshoje kte komentin se a eshte dukur ekzistenca ime apo jo😁
Dheeee vegla e dikujt skam qene dhe as jam😊
Pa me nje llaf timin nk behesh zeri i forumit me jo, por nejse :d
Te qesh edhe pak... ma bej hallall
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Kaq .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk kane thene kot: "Gjella me kripe dhe kripa me karar." Cdo gje qe teprohet perfundon keq.
Nesje, Bebe do e kesh shkruar ndoshta por me humbi filli. Deri kur kemi afat dorezimi?

p.s. suksese me drejtimin :)
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Nuk kane thene kot: "Gjella me kripe dhe kripa me karar." Cdo gje qe teprohet perfundon keq.
Nesje, Bebe do e kesh shkruar ndoshta por me humbi filli. Deri kur kemi afat dorezimi?

p.s. suksese me drejtimin :)
Deri në15 😘😘😘😘♥️♥️
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
@Baboon më Ndero me një krijim në pm buddy 😂
Phone Monkey GIF
 
Top