Njoftimet e konkursit letrare~22.

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
ik mor shkruj noj varg te zihen vajzat pastaj per e kishte xhelozii ate krijim dashurie. ahahahahahahahhahahahahaha
Dhe mesuesja @Desa duke thene,ca nxens i mire ky mistrec. ahhahahahahahaha
Nuk zihen se skam gje me askend mesa di un 🤷‍♂️🤣
Veç nese ka ndonjerëra e sditkam un 🤣
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Nuk kam kohe dhe nuk parapelqej te shkruaj vargje dashurie nese do shkruaja do ia shkruja vetem te dashures :D
Po mos shkruaj vargje dashurie ,shkruaj pjesëza të vogla me mesazhe brenda 😁
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
O vedha😂😂
Ma demoralizove dajon fare
The Daily Show Omg GIF by The Daily Show with Trevor Noah
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Hajde merri me durt e tua se nuk te thot gje njeri 😜🤣🤣

Te verteten thash 🤷‍♂️🤣

Daja e di qe ajo si ka qejf kto ciftezimet virtuale 😜🤣
Jo s’ka kush çfar të thotë po si larg ke qëllu 😂
 

Çobani

Antarë i Respektuar
@Punk1 @WxP @Lauri @Gavriil @Xhelozi @Titanic @Mogli @NjeZePraneJush @Gjumashi @Çobani @E**A** @ReNdEx @Lindiii @Reldi @Loverboy @Element @kitrra 123 ,po si ore gjithë këta çuna e mos të na thurni disa vargje e ti dorëzoni për konkurs
✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️shpejt futjuni punës oj këta
Ti @Marakli^Krapit e di unë që do thurësh pizi për tashurin se ke muzën më përallore këtë javë 😍....dmthn thur pizi se ndryshe harroje @Lise 😌
gjete dhe ti ku me e kerku frymzimin erotikth....shfrenimi i magjinates tone te ben mos me e dasht me jeten😋
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
O @Çobani o ti trim
A do behesh muza ime?
Kte muaj talentin ti shkrije
Kurora mbi koke te ndricoj
Ndoshta ndjenjat mi shkrin
Te bej krijim muajin ne vijim
 
Top