Njoftimet e konkursit letrare~22.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Antarë të dashur ju pres në pm time me krijimet e juaja "Aromë festash" e shoqëruar dhe me temën e lirë si gjithmonë 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Përqafime nga Beba ,dhe futjuni punës 😂🤍
@Bebw tagojne dhe antaret, dhe @Mia ,qe de dergoj ne posten tende private krijimin. 🤗
Me kemb te mbare zemer! 😘
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Antarë të dashur ju pres në pm time me krijimet e juaja "Aromë festash" e shoqëruar dhe me temën e lirë si gjithmonë 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Përqafime nga Beba ,dhe futjuni punës 😂🤍
Ca thua o Bebo ... une tani sa mbarova levrekun , i hodha limon e majoneze siper . Ti thua , me jepni perqafime me rime 🤣
S dua moj ... po qjo ere
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ca thua o Bebo ... une tani sa mbarova levrekun , i hodha limon e majoneze siper . Ti thua , me jepni perqafime me rime 🤣
S dua moj ... po qjo ere
Je i poshtër po nuk më solle krijim ti 🤣🤣🤣
 

Rrelse

Prej kuksi o Bush😜
Antarë të dashur ju pres në pm time me krijimet e juaja "Aromë festash" e shoqëruar dhe me temën e lirë si gjithmonë 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Përqafime nga Beba ,dhe futjuni punës 😂🤍
Deri kur dhe ku dergohen?
 

E**A**

Antarë i Respektuar

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Antarë të dashur ju pres në pm time me krijimet e juaja "Aromë festash" e shoqëruar dhe me temën e lirë si gjithmonë 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Përqafime nga Beba ,dhe futjuni punës 😂🤍
Jam duke nis punimet mos me shperqendroni 😀
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Vetëm po të njoftojë paraprakisht @NGU që do dërgojë një poezi të shkruar bukur, pastër, pa gabime (pa ndjenjë lejohet 😁), atëherë dërgoj edhe unë 😁
Se spo kuptoj jeni bo grup dhe me hidhni kunja?
Se ne cdo teme po lexoj komente te tilla!
Dhe kjo gje me duket sh e ulet.
Nese sme doni ne fv, thuajeni troc dhe ktu mbaron si muhabet.
Se nga personat qe kam komentu si miq si pres gjera te tilla, por ja qe ne virtualitet ndodhkan.

Une komentova pr krijimet dhe ajo gje do qendroje deri ne fund. Skisha asgje me askendin dhe me ndjenjat!
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Se spo kuptoj jeni bo grup dhe me hidhni kunja?
Se ne cdo teme po lexoj komente te tilla!
Dhe kjo gje me duket sh e ulet.
Nese sme doni ne fv, thuajeni troc dhe ktu mbaron si muhabet.
Se nga personat qe kam komentu si miq si pres gjera te tilla, por ja qe ne virtualitet ndodhkan.

Une komentova pr krijimet dhe ajo gje do qendroje deri ne fund. Skisha asgje me askendin dhe me ndjenjat!

S’ka lidhje fare. E ke keqkuptuar.
Ishte thjesht një koment me shaka 🤗
 
Antarë të dashur ju pres në pm time me krijimet e juaja "Aromë festash" e shoqëruar dhe me temën e lirë si gjithmonë 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Përqafime nga Beba ,dhe futjuni punës 😂🤍
A ban me te ardh ne pm me te ngacmu? 😝😝😝
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Antarë të dashur ju pres në pm time me krijimet e juaja "Aromë festash" e shoqëruar dhe me temën e lirë si gjithmonë 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Përqafime nga Beba ,dhe futjuni punës 😂🤍
Une do te vi me arome gjel deti 😂
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Se spo kuptoj jeni bo grup dhe me hidhni kunja?
Se ne cdo teme po lexoj komente te tilla!
Dhe kjo gje me duket sh e ulet.
Nese sme doni ne fv, thuajeni troc dhe ktu mbaron si muhabet.
Se nga personat qe kam komentu si miq si pres gjera te tilla, por ja qe ne virtualitet ndodhkan.

Une komentova pr krijimet dhe ajo gje do qendroje deri ne fund. Skisha asgje me askendin dhe me ndjenjat!
Edhe kte more ters o ngu? Se sdu me bo avokat po te zemrohesh me komentin e EA qe duket qarte qe po ben shaka eshte e tepruar .🤗
Relax 🌷
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Se spo kuptoj jeni bo grup dhe me hidhni kunja?
Se ne cdo teme po lexoj komente te tilla!
Dhe kjo gje me duket sh e ulet.
Nese sme doni ne fv, thuajeni troc dhe ktu mbaron si muhabet.
Se nga personat qe kam komentu si miq si pres gjera te tilla, por ja qe ne virtualitet ndodhkan.

Une komentova pr krijimet dhe ajo gje do qendroje deri ne fund. Skisha asgje me askendin dhe me ndjenjat!
Të kam xhan ♥️♥️♥️
 
  • Puç
Reactions: NGU
Top