Njoftimet e konkursit letrare~22.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Themelues
Pershendetje!
Ja ku po fillojme temen, me njoftimet per konkursin e letersise ~22.
Temat per muajt gjate vitit plus ne cdo muaj do kete teme te lire.Shkurt~Ngjyra dashurie.
Mars ~Nena.
Prill ~bulzime pranvere.
Maj ~ Nje lule per ty.
Qershor ~ Nje buzeqeshje feminore ne horizont.
Korrik ~ Dashuri ne bregdet.
Gusht~Perendime ne gusht! (sunset)
Shtator ~ Udhtime neper endrra.
Tetor~Vjeshte,shira vjeshte.
Nentor~Neper gjurmet e kohes.
Dhjetor~Arome festash.


Atehere, nga sot dhe deri me daten 14 shkurt,prese krijimet tuaja ne posten time private.

Tema per muajin shkurt eshte; ~Ngjyra dashurie.
plus ; Teme e lire.
 
Redaktimi i fundit:
Suksese ne kete vit! 😊
 
Ooo shyqyr sna paska bere tag 🤣🤣

Ky është i vetmi muaj qe ka temen per 11 muajt e ardhshem😑😑😑
 
Hmmmm, prilli me fryrje sythash :)
 
Dhe te gjithe dashamirsit e rrjeshtave pres krijimet tuaja. :))
 
a ben me sjell ndonje qe e kemi postuar verdalle neper forum ? :D haha
S'po kam frymezim keto dite ^_^
Verdall neper forum vec nese ka para 5 vjetesh . ahahahahahahha
 
Boji skip kti muajit se akoma skan mare veten nga pushimet :p
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 7 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 2 14.3%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top