Njoftimet e konkursit letrare~22.

A ma ben hallall se mka hup ajo muza jeme 😑
Ta bana hallall boll nje muaj. ahhahahaha
Ec tani shkruani per boten e femres,nenes,,,vajzave. :p
 
Mos me respekto kaq shume duke me vene ne krye te vendit se nuk me ngel hatri 🤣

Po na le moj te pushojme pak na le.😅😆
Po nuk presin ditet moj ahahahsga.
Dataaaa 4.
Ne fund vendit thash te ve @Hard Styler ,po kot. Nuk sjell. :(
 
ejjj a ka ndonje krijimmm?
 
O shqiptaret e Fv-seee ahahahahhaha,do sillni noj krijim apo jo!?
doni apo nuk doni konkurs!? :p
 
Njerez ju lutem, pasi te komentoni luften ne Ukraine, pasi te keni protestuar per çmimet gjeni kohe dhe dergoni dy vargje per konkursin, jeta....virtuale....vazhdon😂😝
Ju lutem bashkangjitjuni thirrjeve te shokut tone EDvinnn. :p
 
Njerez ju lutem, pasi te komentoni luften ne Ukraine, pasi te keni protestuar per çmimet gjeni kohe dhe dergoni dy vargje per konkursin, jeta....virtuale....vazhdon😂😝
Kete muaj presim te na nderoje pena jote e arte!
Don't let us down Bro!
 
Sot e neserrrr,nisni o njerez te mire ndonje rrjesht,se ndryshe sdo kemi konkurs. :(
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 7 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 2 14.3%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top