Krijimet Letrare~shkurt-22

Ja mirembrema juaj!
Erdhi dhe momenti te njihemi me krijuesit tane!
Dhe sigurisht dhe me krijimin fitues!


Atehere krijimi fitues per kete muaj eshte krijimi ;
~Mrekulli! ~I shkruar nga : @%^.^ . Shume Urime! 🤗


Ne vendin e dyte
renditet krijimi~Ti....... nga @NjeZePraneJush , Shume urime ! 🤗

Krijimet vijuese si me poshte!

~1-Kështu duhemi. @Lauri ! 🤗
~2- N'ëndërr timen! @Soulmind ! 🤗
~4-Dashuria eshte e frikshme! @Loverboy ! 🤗
~5-Seç më kanë mësuar! @Vajza ! 🤗
~7-Stacioni. @NeVertiti !


Duke ju uruar per mbeshtetjen tuaj,dergimet,komentet dhe votimet,dhe paci nje darke te kendshme!
Lexohemi ne temen me njoftimet perkatse te muajit ne vazhdim!
Dhe njehere ju Falenderoj!
🤗
 
A ka naj pije a naj sen se mu ka tha fyti :p
 
@Vajza beja dislike ate memecin qe ka vene si falenderim me siper,. ahahahahahha
 
James Corden Hello GIF by The Late Late Show with James Corden
Ta njoha shkrimin po prap ste votova per inat 🤣
 
Uaaaa urime koleg ,po ku ra ky idh e se pashe une?

Urime e ty @NjeZePraneJush , e meritoje voten time
Ju falenderoj per vleresimin dhe falenderoj nga zemra ata qe jo vetem paten deshiren e mbarvajtjes apo inkurrajimin @NeVertiti jeni e mrekullueshme sepse mbani gjalle nje burim te vlefshem shpirteror dhe emocional si edhe pjesemarresit te gjith pa perjashtim si me shkrime por edhe ata me mbeshtetjen e votes se tyre.
 
Ju falenderoj per vleresimin dhe falenderoj nga zemra ata qe jo vetem paten deshiren e mbarvajtjes apo inkurrajimin @NeVertiti jeni e mrekullueshme sepse mbani gjalle nje burim te vlefshem shpirteror dhe emocional si edhe pjesemarresit te gjith pa perjashtim si me shkrime por edhe ata me mbeshtetjen e votes se tyre.
Po ti ore me drejtohesh mua duke i bere ojna @NeVertiti
Yttt lool
 
Urime @%^.^
Po qe paske ditur dhe tii kshu e se paskena dit :p
 
Ky flet bukur mo lla!
@NeVertiti a ja jepni ktij cmimin se e meriton me shume se tallavaja ime e dellit artistiko-krijues 5 minutesh?
😝
Thuaj shyqyr qe erdhi kjo dite te dilnin emrat se @Vajza s desh ju duk si krijim i imi 🙄 Me mua e gjeti te mbuloje gjurmet e tua? 😂😂
 
Krijimmmmm tiiii muajin tjeter,po te them qe sonte qe te kesh dite para. ahahhahahahahahahah
Jam ne heshtje elektorale lool

Ju pershendes te gjithve

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Thuaj shyqyr qe erdhi kjo dite te dilnin emrat se @Vajza s desh ju duk si krijim i imi 🙄 Me mua e gjeti te mbuloje gjurmet e tua? 😂😂
Më erdh pak habi, sedija se daja është kaq fin, unë të njihja ty (e një pakice tjetër) që posedon kaq finesë në të shkruarit dhe të menduarit. 😅
 
Shtyhet shpallja e rezultateve te konkursit per shkake te situates se rende globale. :p Neven se ndale as lufta.
 
Po ti me mua e gjete te kunjizosh ate?😂😂😂
Jo jo. S'eshte per mua ky sport🤣🤣
Më erdh pak habi, sedija se daja është kaq fin, unë të njihja ty (e një pakice tjetër) që posedon kaq finesë në të shkruarit dhe të menduarit. 😅
Finese e madhe ne fakt 😇
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 7 29.2%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 33.3%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 12.5%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.2%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.3%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 12.5%
Back
Top