Krijimet Letrare~shkurt-22

Krijimet Letrare~Shkurt-22


  • Totali i votuesve
    20
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
sa kurioze jam te di kush e ka shkruaj 3shin lool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Do votoj 2shin 😊
po pse?! Thoni more dhe arsye ...

Nejse,

Une kam votuar por aq sh aktivitet ka saqe i lej komentet pak nga pak qe te shtohen postet. 😁

Per mua kete muaj nga ana arstistike 1-2-3 jane me te arrirat dhe vec keto do komentoj.

E para:Eshte mjaft bukur strukturuar, e qarte, pikat ku duhen, perdorim i figurave letrare. Nje proze e arrire do thoja.
E dyta: E kendshme, e lehte, enderrimtare si poezi.
E treta: Me erdhi shume prekese, me shume ndjenja, ndaj dhe e votava. Ndoneseee do kisha dashur ta lexoja te shkruar perfekt ne menyre gramatikore, me presjet e pikat fiks aty ku duhen.

:giggle:
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Shume shkrime te bukura. Ti.. ma mori voten. Sdi kush e ka shkruar por me pelqeu shume. Ndoshta ngaqe e gjej veten ne cdo rresht. Urime .te lumte dora!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ej ej ejjj. :))
Jemi ketu bashke me krijimet tuaja!
Lexoni,shijojni dhe votoni. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Se kshu me do qejfi im personal dhe ai krijim me pelqeu me aq sa lexuar keto dy syte e mi te bukur 🙄
ou? she...sheee .....Kur ti sjellesh ne fv qe ti shohim do te te besojme. loolloollool
 
Top