Krijimet Letrare~shkurt-22

Krijimet Letrare~Shkurt-22


  • Totali i votuesve
    20
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Heee si vajti ajo puneee???
A si s'na buzeqesh fati hic ne fillim viti ne eee... Kush pret Dhjetorin tani me fitu! :rolleyes::rolleyes:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
aha. mbaroi puna. aq anetar sa ishin votuan. :p
Soleee beju thirrje pak te thyejn ate ballotazhin e atyre tre krijimeve me nga nje vote. ahahahahahahhaha
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Te fitosh nuk do te thote qe lexon me vemendje te tjeret dhe arrin te kuptosh stilin e gjithkujt. Plus sapo the, se nuk di ti shprehesh shume qarte mendimet. Gjthss! Nuk ja ke qelluar!loolMe keqardhje e pranoj qe nuk jam autorja e Mrekullise Zallbastare! :)

Do sugjeroja te votoni cfare ju pelqen pa hamendesime emrash sepse do kthehet tema ne chit-chat pa u hap akoma dhe do i ike lezeti komplet.
Mrekullia jam i bindur qe esht krijimi @Laurit 👍
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Soleee beju thirrje pak te thyejn ate ballotazhin e atyre tre krijimeve me nga nje vote. ahahahahahahhaha
po c'i therret moj, tani paskan shkuar 2 krijime per balotazh. te pakten te ishte 1 fitues haha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Deri pasneser do jete i hapur sondazhi per ata/ato qe duan te votojne!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@D. ku jeee,ec voto e thyej e ballotazhet. 😘
 
  • Haha
Reactions: D.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
here tjeter nuk do votoj ne fillim. do pres te thyej balotazhet e te kontribojme pak ne fituesin e duhur. 🤣
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
A u mbyllen kutite?
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Eh kush mka votu, me pas dite i kish ra pishman :p
 
Top