Krijimet Letrare~shkurt-22

Krijimet Letrare~Shkurt-22


  • Totali i votuesve
    20
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ti eeee?! Thuaja ndonje tjetri, megjithate mos u frikso, do bej nje pankarte te madhe 4x4 ku shkruhet, krijimi 6 eshte i imi, Sole shkruan me bukur se aq, duhet ta beje.😂😂😂😂
Edhe une ate prisja ne fakt, pankarten tende. 😁🤣
Sa per nivelin ti shkruan vertet mire si ne proze ashtu dhe ne bejte. Kjo qe fitoi nuk ishte nder te preferuarat. Ama shije shije. 😊
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une do vajtoj qe sme votove ti ta dish!🥺🥺🥺
Keq jemi ne per votat e njeri tjetrit 🥺🥺

🤗🤗
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shtyhet shpallja e rezultateve te konkursit per shkake te situates se rende globale. :p Neven se ndale as lufta.
Plakooo,m`ke harruar krejte,asnje krijim ske shkruar. 🤗
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nje oyetje kisha une se e shikoj pak veten mbas me planin 😔

Kush e fitoj konkursin ?🤔
Te zhdepaaaa,po ikni mor lexoni postimet me siper. ahahhahaha
E fitoj @%^.^ .
 
Top