Krijimet letrare~Nentor~2022

Krijimet letrare~Nentor~2022


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ca thua moj! Ngaqe lexon Nevi me Baben I kam fut nji publicitet une😁
Aman mos me ngatarro me ex step dad shyqyr qe kuptoj Nevi qe nuk ishte i denje for our family 😁
😂😂😂 Eh është masterpiece për llafe ai 🤣,direkt të korrupton me llafet e bukura 🤣
mtrego ke ke votu qe tvotoj po deshe.🫣
Jalla jalla unë të kam votuar ty 😛
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
ok qivediamo altra volta😋
Yes Yes Yes Agree GIF
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Heuuu ... kur u bera ex step dad une ? Dicka po luhet pas kraheve te mi 🙄😜
Ehh gocat kan sy e shohin, se si ti mua me humb shkelqiminn. :(
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ty te befte mire 😁
Por @NeVertiti nuk eshte happy me apetitin tend! Ke fillu ha shume 😂
Ja kam bere te ditur, na beri perrall.
Familja jone ka standarte te larta serioziteti. :p
Ky ballkon ne ballkon me lloj lloj supash dhe gjellerash, thuaaa ne skemi ne shpine tone!?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
S
Very Bad 😝🤣
Paske marr huqet e Pukut se Nevi dhe babo lexojnë shumë moj 🤣🤣
Sidomos agapi mouuu pukuuuu. Biblotek ne shpi eshte bere. :p
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ka akoma moj
Ja t'u bërtas unë 😂😂😂
@Gavriil shpejt këtu të votosh ,do dhe nuse ti pa le 😂😂
@Lindiii po ti qite një votë a derbardhë 😛
@Çobani qite ndonjë votë dhe ti me @Guest kur të keni kohë 😛
@C3nI mirë krijim që nuk dërgove siç më the ,të paktën merr pjesë te votimet 😁
@Reldi votën edhe ti këtu 🤗🤗
Moj sqenka derezi Lindi,qenka derebardhe?
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Moj sqenka derezi Lindi,qenka derebardhe?
Tani me këto injorimet dhe hundpërpjetësin që ka ashtu i bije si fjala e parë 🤣,për të mos u dukur telendare i kam bërë qejfin që dhe kritikat të na i jap mjaltë 😂🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Plote 6 dite nga mbyllja e sondazhit.
Jemi ketu per te gjithe ata/ato qe akoma si kane lexuar!
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Duhet bere me opsion qe ndryshon vota se kur lexohet per se dyti ndrishon mendimi 😅me ate qe ndjen kur e lexon prap🙄
Jo dolcezza se behet lomsh ashtu me mire njehere dhe e mira do ishte e padukshme .😜😬😘
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
E kisha vertete prz kur i lexova per se dyti ndryshova mendim.
Por me mire do ishte e padukshme sigurisht 😊😘
Ndaj un nuk votoj direkt . Me duhet te pakten nje jave kohe 🤣🤭
Ja kerkoja dashnise ose Nese e lexon e ben dhe vête kte opsion per muajin qe vjen 😬😘
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ndaj un nuk votoj direkt . Me duhet te pakten nje jave kohe 🤣🤭
Ja kerkoja dashnise ose Nese e lexon e ben dhe vête kte opsion per muajin qe vjen 😬😘
Vota e fshehte nuk behet ne asnje konkurs!
S'ka asgje te keqe ne voten publike. Ke ndjen ate voton.
Votat e padukshme krijonin konflikte sepse hapnin llogari vetem qe te votonin 😁
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Votat e padukshme krijonin konflikte sepse hapnin llogari vetem qe te votonin 😁
Seriozisht e ke ti mi? 🤓🤣
Po kjo Eshte kollaj . Cdo nickname te ri ja limiton voten dhe ska si voton .😬

Me mire e padukshme degjo mu. Arsye Pse? Yyy ka plot por nuk po i permend se derisa arrikan te rregj per te votu dike imagjino ça ndodhka me tej cepave 🤣

Dikush voto vec per titull pa lexu dhe hic .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Seriozisht e ke ti mi? 🤓🤣
Po kjo Eshte kollaj . Cdo nickname te ri ja limiton voten dhe ska si voton .😬

Me mire e padukshme degjo mu. Arsye Pse? Yyy ka plot por nuk po i permend se derisa arrikan te rregj per te votu dike imagjino ça ndodhka me tej cepave 🤣

Dikush voto vec per titull pa lexu dhe hic .
Nornal qe seriozisht. Kemi 10 vite qe organizojme konkurset.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dashni @ViktoriA~ tera keto qe keni thene me siper jane provuar.
Dhe kjo forme votimi sic eshte tani ka rezultuar me transparente se cdo forme tjeter.
Prandaj ka vite qe votat jane publike,nese do ishint e fshehta keqkuptimet,hatermbetjet dhe dyshimet per manipulim do ishin ato qe nder vite jane thene diskutuar dhe kane cuar ne kete perfundim.
 
Top