Krijimet letrare~Nentor~2022

Krijimet letrare~Nentor~2022


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Kush nuk ka votuar akoma,le te votoje,komentoje dhe te qendroj stoik ne dashurine ndaj konkursit,ndaj atyre qe mundohen ti japin fryme ,shpirt, dhe shkruajne per kete drite te vogel me rrjeshta modest.
Me dhe pa `e , me gabime ortografike dhe gramatike,pa ndertime sindaksi te rregullta gjuhesore,me ngaterresa emocionesh etj etj, dhe pranojne e supertojne cdo lloj komenti nga po cdo kritik arti dhe letersie,nga katedra te larta elitare universitare. :p
Pertej ketyre perseri ja ku jemi,te gjithe sebashku ne kasollen me kashte te letersise sone! :))
Sa per pranime e pame se ca ndodhi :d
Po hajt fitofte me i/e miri/a dhe me pak gabime 😂
 

Vajza

V.I.P
Nuk e di përse kaq ters i keni marr komentet e @NGU nuk pava asnjë gjë të keqe,thjesht tha një mëndim. E gjithëmon e ka shpreh pëlqimin mbi ë-jat kur bëhet fjal për krijimet.

E keni zmadhu kot palidhje sidomos kjo @ViktoriA~ (nuk e kam iden se kush është) .

E @NeVertiti m'u duk pak e ashpër në përgjigjer sikur me ultimatum. 😆


Krijimet do t'i lëxoj më vonë.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Nuk e di përse kaq ters i keni marr komentet e @NGU nuk pava asnjë gjë të keqe,thjesht tha një mëndim. E gjithëmon e ka shpreh pëlqimin mbi ë-jat kur bëhet fjal për krijimet.

E keni zmadhu kot palidhje sidomos kjo @ViktoriA~ (nuk e kam iden se kush është) .

E @NeVertiti m'u duk pak e ashpër në përgjigjer sikur me ultimatum. 😆


Krijimet do t'i lëxoj më vonë.
S pave ti .. po pavi populli 😂😂😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
😂😂😂
ti mua do me vdesesh me kete te qeshur. ahhahahahahahaha
Full House Reaction GIF
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Nuk e di përse kaq ters i keni marr komentet e @NGU nuk pava asnjë gjë të keqe,thjesht tha një mëndim. E gjithëmon e ka shpreh pëlqimin mbi ë-jat kur bëhet fjal për krijimet.

E keni zmadhu kot palidhje sidomos kjo @ViktoriA~ (nuk e kam iden se kush është) .

E @NeVertiti m'u duk pak e ashpër në përgjigjer sikur me ultimatum. 😆


Krijimet do t'i lëxoj më vonë.
Po mi Po Viktoria 🐑 ( zeze ) saher.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Hëk hëk njëherë ndenja unë urtë 😝,dhe direkt më zëvendësoj @NGU 😂

Këtu e deri në datën 10 mbase e ngroh dhe unë çik atmosferën këtu 😂😂
Rrini mos mluni per ca dite se spo komentoj😤
Po pres momentin kur te dalin emrat e krijuesve dhe do i’u bej kritikat live😂
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Rrini mos mluni per ca dite se spo komentoj😤
Po pres momentin kur te dalin emrat e krijuesve dhe do i’u bej kritikat live😂
Mos e vrit mendjen hiç kritikat të bëjnë mirë 🤍🤍
 
  • Përqafim
Reactions: NGU

Desa

Felix Culpa
S/M
Vota ime shkoi për 5-Dikur. 😊
Më tërhoqi ndërtimi ndryshe i krijimit. Ka kohë që nuk kisha lexuar protagonist në protagonist.

Ju përuroj të gjithëve dhe faleminderit që ndani pjesë nga vetja me ne. 💐
Suksese të gjithëve 🐞
Për më shumë, po më premtoi koha 😊
 
Top