Krijimet letrare~Nentor~2022

Krijimet letrare~Nentor~2022


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E di , e di qe meritoj me shume... meritoj edhe 3 te tjera 😜😂
A nuk u ngope kaq vite neper lagje!? :p
Star Wars Cat GIF
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
E di , e di qe meritoj me shume... meritoj edhe 3 te tjera 😜😂
Po te ndava dhe njehere dhe krishti te ringjallet nuk bashkohe Mo kshuqe urte . Po ske faj ti se ke ren me dashnin qe te fal 🫣😬🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
fitore e thelle kete muaj :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
A'aaaaaaa, votuat te gjithe, te gjithee te gjitheeeeee!? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Miremengjesi dhe Te Diele te mbare ju uroj!
Atehere arritem keshtu ne mbylljen e sondazhit te muajit Nentor.

Krijimi fitues per kete muaj eshte krijimi numer; 5-Dikur. shkruar nga @NeVertiti .

~Ne vendin e dyte krijimi numer ; 4-Gjithekohesi-shkruar nga @Soulmind . 🤗 Urime!

~Duke u ndjekur nga krijmi numer : 1-Gjurme- Shkruar nga @Bebw . 🤗 Urime!

~Duke vjuar me krijimin numer; 2-Lamtumire i Dashur. shkruar nga @ViktoriA~ 🤗 Urime!

~Dhe krijimi numer;3-Neper gjurmet e kohes shkruar nga @Desa . 🤗 Urime!


~Ju falenderoj perzemersisht per mbeshtetjen tuaj,per suportimin dhe mos bezdisjen per c`do here qe kam trokitur ne privatin tuaj ,duke mos me kthyer me duar bosh. 🤗
Ju perqafoj perzemersisht !
Dhe ju uroj nje dite sa me te mbare dhe te qete prane njerzve qe doni!
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Urimeee Nev ❤️
Urime dhe faleminderit @Soulmind ❤️ e @Gjumashi 😊
Urime të gjithëve 👏

p.s. @NGU përveç pikave mbi ë që me qëllim i kam “harruar”, pres me dëshirë kritikën tënde konstruktive 😁🤗😘
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Oh qenka mbyll
Silli cik me emra se kush cka kishte shkruar😈
Ta kritikojjj kshu liveeeeee😂
Filloje me mua të lutmi 🤣🤣🤣se unë Max 10 min kohë i kushtoj krijimeve 🤣🤣🤣🤣
 
  • Mërzi
Reactions: NGU
Top