Krijimet letrare~Nentor~2022

Krijimet letrare~Nentor~2022


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk t'a prish ty jo 🙃🙂🤷
Te ishte ndonje teme astrologjie hajde de mund te terhiqesha, ama ne teme letersie do ishte budallallik po te beja modesten.

Nuk marr tagrin per cdo krijim, ama krijimi qe personalisht e kam votuar jo thjesht ka vlera letrare, por eshte dhe art letrar i mirefillte.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kane ngelur dhe plote 8 dite per mbylljen e sondazhit.
Te pakten dhe 8 vota duhet te hidhen ne konkurs. :p
Qe te justifikojme cdo dite te ti.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kane ngelur dhe plote 8 dite per mbylljen e sondazhit.
Te pakten dhe 8 vota duhet te hidhen ne konkurs. :p
Qe te justifikojme cdo dite te ti.
Haha.
mbylle o nev se kane votu tw gjithe 😁
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Haha.
mbylle o nev se kane votu tw gjithe 😁
Ka akoma moj
Ja t'u bërtas unë 😂😂😂
@Gavriil shpejt këtu të votosh ,do dhe nuse ti pa le 😂😂
@Lindiii po ti qite një votë a derbardhë 😛
@Çobani qite ndonjë votë dhe ti me @Guest kur të keni kohë 😛
@C3nI mirë krijim që nuk dërgove siç më the ,të paktën merr pjesë te votimet 😁
@Reldi votën edhe ti këtu 🤗🤗
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
1. Tek titulli sduhet . pastaj , sa larg fjaleve e sa afer fjaleve.
2. Kudo ë dhe kudo e.
3. Sikur doje tna mashtroje tek titulli qe do jete perfekte, e kishe nis me e, c’i doje ë-jat vend e pa vend?
4. Mire po tkishte ë-ja do merrte akoma me shume kuptim.
5. Edhe tek ty me ë-jat e kam😂

Mua ma vrasin syrin kto gjera!
Kur shkruajme neper teme edhe ska rendesi, por kur merni persiper nje krijim letrar shkruajeni sic duhet!
Do ngjante me bukur.
Ose jepjani te drejten asaj qe e drejton kte konkurs ti rregulloje gjerat.

P.s Oseeee ma jepni mua heren tj rregullimin e shkrimeve se e kam qejf😁
Me gjithe respektin nuk me duket qe je personi pershtatshem per te korrigjuar apo rregulluar shkrimin e askujt😋
Gjithmone flas me aq sa te kam lexuar!
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

Punk1

Antarë i Respektuar
Ca thua moj! Ngaqe lexon Nevi me Baben I kam fut nji publicitet une😁
Aman mos me ngatarro me ex step dad shyqyr qe kuptoj Nevi qe nuk ishte i denje for our family 😁
Heuuu ... kur u bera ex step dad une ? Dicka po luhet pas kraheve te mi 🙄😜
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
mos boni korruosion ju 😝
 
Top