Krijimet letrare~Nentor~2022

Krijimet letrare~Nentor~2022


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Sa seriozisht e more o Bebo 😜
Po nuk jemi ketu per te marre apo per te dhene shanse 😁
Bored Cat GIF

Ashtu kam tipin 😌
 

Ohana

V.I.P
1-shumë gabime drejtshkrimore.Gërmën "ë" e kishte ngrënë 😅
2-Edhe këtu "ë"-ja ishte ngrënë në disa vende 😅
3-Mirë deri diku.Si përfundim e gjeti "atë"? 😁
4-Sikur të kishte pak më shumë ndjenjë ☺️
5-Edhe këtu sikur i mungonte ndjenja.

Nuk e di,cila ishte tema për të cilën duhej të krijohej?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Mos u kap me ë-te se te hengri dreqi lol *Mia

Kush fitovi? Se akoma sme ka dal inati me kte teme :d
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
1-shumë gabime drejtshkrimore.Gërmën "ë" e kishte ngrënë 😅
2-Edhe këtu "ë"-ja ishte ngrënë në disa vende 😅
3-Mirë deri diku.Si përfundim e gjeti "atë"? 😁
4-Sikur të kishte pak më shumë ndjenjë ☺️
5-Edhe këtu sikur i mungonte ndjenja.

Nuk e di,cila ishte tema për të cilën duhej të krijohej?
Tema ishte: Nentor~Neper gjurmet e kohes.
 por
ka dhe teme te lire cdo muaj.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po i rilexoja me vemendje. Dhe habitem sesi ngeci muhabeti tek E-ja dhe tek Ë-ja. 😁🤷‍♀️ Nderkohe qe ne fakt shkrimet mesiper kane probleme me te medha dhe thelbesore si gramatikore ashtu dhe ortografike. 🤣
Por fakti qe arrijme te kuptojme vetem Ete dhe Ëtë, tregon shume sa mire e njohim shqipen ne. 🤣
 

Ohana

V.I.P
Po i rilexoja me vemendje. Dhe habitem sesi ngeci muhabeti tek E-ja dhe tek Ë-ja. 😁🤷‍♀️ Nderkohe qe ne fakt shkrimet mesiper kane probleme me te medha dhe thelbesore si gramatikore ashtu dhe ortografike. 🤣
Por fakti qe arrijme te kuptojme vetem Ete dhe Ëtë, tregon shume sa mire e njohim shqipen ne. 🤣
Nuk mund t'ja presim krahët krijuesve 😅
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Hi Mia. 😊
Po ti kush je? 😁
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Po i rilexoja me vemendje. Dhe habitem sesi ngeci muhabeti tek E-ja dhe tek Ë-ja. 😁🤷‍♀️ Nderkohe qe ne fakt shkrimet mesiper kane probleme me te medha dhe thelbesore si gramatikore ashtu dhe ortografike. 🤣
Por fakti qe arrijme te kuptojme vetem Ete dhe Ëtë, tregon shume sa mire e njohim shqipen ne. 🤣
Ëhëë. 🤣🤣

@*Mia hi
ma hiq një kureshtje…? Luledielli je?

P.s me ë-të në vëndin e duhur ama.:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kush nuk ka votuar akoma,le te votoje,komentoje dhe te qendroj stoik ne dashurine ndaj konkursit,ndaj atyre qe mundohen ti japin fryme ,shpirt, dhe shkruajne per kete drite te vogel me rrjeshta modest.
Me dhe pa `e , me gabime ortografike dhe gramatike,pa ndertime sindaksi te rregullta gjuhesore,me ngaterresa emocionesh etj etj, dhe pranojne e supertojne cdo lloj komenti nga po cdo kritik arti dhe letersie,nga katedra te larta elitare universitare. :p
Pertej ketyre perseri ja ku jemi,te gjithe sebashku ne kasollen me kashte te letersise sone! :))
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kush nuk ka votuar akoma,le te votoje,komentoje dhe te qendroj stoik ne dashurine ndaj konkursit,ndaj atyre qe mundohen ti japin fryme ,shpirt, dhe shkruajne per kete drite te vogel me rrjeshta modest.
Me dhe pa `e , me gabime ortografike dhe gramatike,pa ndertime sindaksi te rregullta gjuhesore,me ngaterresa emocionesh etj etj, dhe pranojne e supertojne cdo lloj komenti nga po cdo kritik arti dhe letersie,nga katedra te larta elitare universitare. :p
Pertej ketyre perseri ja ku jemi,te gjithe sebashku ne kasollen me kashte te letersise sone! :))
Kashte kashte, por e forte :p
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Kush nuk ka votuar akoma,le te votoje,komentoje dhe te qendroj stoik ne dashurine ndaj konkursit,ndaj atyre qe mundohen ti japin fryme ,shpirt, dhe shkruajne per kete drite te vogel me rrjeshta modest.
Me dhe pa `e , me gabime ortografike dhe gramatike,pa ndertime sindaksi te rregullta gjuhesore,me ngaterresa emocionesh etj etj, dhe pranojne e supertojne cdo lloj komenti nga po cdo kritik arti dhe letersie,nga katedra te larta elitare universitare. :p
Pertej ketyre perseri ja ku jemi,te gjithe sebashku ne kasollen me kashte te letersise sone! :))
Te du .😍😍😍
 
Top