Krijimet letrare~Nentor~2022

Krijimet letrare~Nentor~2022


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Une kam thene qe nk mare pjese.
Dhe kshu do jete ktu e ncdo forum tj!
Sa pr pjesen e te vjedhures ishte ironi, me ate cka tha Soli.
Kurse pr pjesen e bukur shkrimit eshte dhe do mbetet cdo llaf i imi.

Tani ku qendron problemi?
Sduht robi me ju komentu, se spo e mare vesht!
Nese keni shkrujt prisni dhe kritikat. Nk me interesoj aspak se a jane ne lidhje me temen e dhene apo jo.
Une thashe pr shkrimin, se kur shkruhet dicka e tille qe do lexohet, le tbehet perjashtim nga cdo teme ne forum dhe te kete bukur shkrim.
Dhe per kte gje u preket?
Cdo person qe ka shpreh dicka ne kte teme kunder juve qe keni shkruajt, spo te drejtohem ty personalisht, ja jeni zene ja e keni perzene!
Pa hatermbetje hic!
Ngu e di si Po me duket ? Vertete sikur po tallesh . Seriozisht tani e ke kte rébelim te pa vend ?😀
Ose po ben shaka ose po trasmeton mesazhin e dikujt indirekt sepse un spo i jap dum!

Nese ka konkurse me te drejta dhe organizatore me te drejta kta jan Nevi dhe Soul !
I kemi par konkurset kudo si funksionojne.
Ktu Askush nuk imponon askend te sjelle krijime ( kjo meqe permende forumet e tjera) as nuk detyron te komentoj e aq me shume ti perzej sepse komentojne/analizojne .
Perkundrazi e kunderta . Edhe Pse ka pat nojhere komente tralala pra pa lidhje perseri jan toléruar dhe konkursi ka ec perpara ndaj te lutem me thuaj qe je duke ber shaka dhe po mundohesh te besh pak zhurme .

P.s Un nuk flas perfekt shqip , as shkruaj pa gabime. Nuk mbahem per dikush qe mund te korrigjoj / diktoje shkrimin time
Ndryshe nga ti ca shkruaj e shkruaj taman
Psh
Nuk shkruhet thuajnë Por thonë,
Nuk them tj por tjeter
Nuk them pr Por per.
Kaq vura re un ne repliken tende .
Pra ti prétendon te korrigjosh krijimet ? Pse jo por ne fillim na demonstro vetem nje shkim tendin pa kto shkurtesat me lart .

Dhe e fundit : Nese ka dikush qe mund ta beje kte gje me se miri eshte @NeVertiti qe organizon konkursin , qe shkruan paster e korrekt plus ruan anonimitetin sipas rregullave e kjo ska te bej a ka miqesi apo jo .

Te uroj nje dite te bukur 🌺😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dhe e fundit : Nese ka dikush qe mund ta beje kte gje me se miri eshte @NeVertiti qe organizon konkursin , qe shkruan paster e korrekt plus ruan anonimitetin sipas rregullave e kjo ska te bej a ka miqesi apo jo .

Te uroj nje dite te bukur 🌺😁
Dashnii te falenderoj! 🤗
Cdo kush ka vend per permirsim,dhe une nuk bej perjashtim nga ky rregull.
Thjesht mundohem te bej me te miren e mundshme timen!
Nga ketu e tutje cdo kush eshte i/e drejta e ti/saj si shikon gjerat dhe vlerson! 🤗
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Dashnii te falenderoj! 🤗
Cdo kush ka vend per permirsim,dhe une nuk bej perjashtim nga ky rregull.
Thjesht mundohem te bej me te miren e mundshme timen!
Nga ketu e tutje cdo kush eshte i/e drejta e ti/saj si shikon gjerat dhe vlerson! 🤗
Dashni 🤗
pa diskutim qe kushdo nga ne ka nevoje per permiresim si ne shkrim (pra gabimet ortografike ) si ne cilesine e shkrimeve qe dergojne/me qe ai krijim te depertoje ne shpirt. Aq me shume ne qe ktu po e perfeksionojme shqipen duke jetuar jashte por thjeshte mu duk pak i pa vend ai mendim .
Sidoqoft te dyja e dim shume mire qe ne nje nga konkurset e meparshme te solla nje krijim corap fare 🤣🤣 dhe vête un te kerkova ta korrigjoje pak se ai krijimi Edhe Pse mori goxha vota se ishin fjale zemre gabimet ishin per tja fut vrapit 🫣Edhe e vërteta duhet pranuar .

Te 😘 fort Dashni 😍
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Une do votoj momentet e fundit te votimit . Mbase nga nje shtypje e lehte e gishtit tim mbi tastiere , mund te varet fati i fituesit 😜
Rendesi ka qe te shtypesh ku duhet , paster Dhe pa gabime .😌😜
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une do votoj momentet e fundit te votimit . Mbase nga nje shtypje e lehte e gishtit tim mbi tastiere , mund te varet fati i fituesit 😜
Je duke ma hup shkelqiminnn pukuu keqq. :(
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E mire mire .. e qepa 🙄
White Cat GIF

ahahahhaha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
S ka sherr atje .. atje edhe po u rrezove , maksimumi ne gjethe te rëna vjeshte bie .
hahahahaha e bukur kjo :)
 
Top