Krijimet letrare~Nentor~2022

Krijimet letrare~Nentor~2022


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Se nuk e kuptova ... qeshe apo buzeqeshe ? 😜
Une qesha me batuten. pastaj me buzeqeshje aprovova qe ishte e goditur
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ca the ti ? Jam i goditur une ?????
Kalo pak nga fotomania , se ta rregulloj une ty 🤣🤣
kur te ngjoj krisma andej kaloj vete une pa merak 😁 lool
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Lol
U kapet me shkrimet e mia tani?
Une kam qene qe kam pas thene qe i shkurtoja fjalet dhe u njihja si e tille!
Por gabime vend e pa vend skam bere ne asnje teme deri me sot.
Por qe u preket ju kjo gje dihet. Se me paskeni citu si shume e spo ju replikoj nje nga nje.
Pastaj sa pr tallje e ngjeshme paskan viju te tjeret duke thene “krijime koti”.
Une e perseris, kerkesa ime eshte pa shaka dhe nk ua shajta krijimet!
Thjeshte heren tj rregulloni gjerat!
Se ngjajne me bukur.
Kaq kisha.

Se jeni msu me ua kalu citimet dhe si kam mare sh persiper, por kur dicka eshte e “shemtuar” pr lexuesin, pranojeni.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Lol
U kapet me shkrimet e mia tani?
Une kam qene qe kam pas thene qe i shkurtoja fjalet dhe u njihja si e tille!
Por gabime vend e pa vend skam bere ne asnje teme deri me sot.
Por qe u preket ju kjo gje dihet. Se me paskeni citu si shume e spo ju replikoj nje nga nje.
Pastaj sa pr tallje e ngjeshme paskan viju te tjeret duke thene “krijime koti”.
Une e perseris, kerkesa ime eshte pa shaka dhe nk ua shajta krijimet!
Thjeshte heren tj rregulloni gjerat!
Se ngjajne me bukur.
Kaq kisha.

Se jeni msu me ua kalu citimet dhe si kam mare sh persiper, por kur dicka eshte e “shemtuar” pr lexuesin, pranojeni.
A pranon ti Ngu ( Nuk Gaboj Urdherat ) , te me pergjigjesh mua te pakten ? Ne te mire e ne te keq , derisa sa ban-i te na ndaje ? 😜
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Lol
U kapet me shkrimet e mia tani?
Une kam qene qe kam pas thene qe i shkurtoja fjalet dhe u njihja si e tille!
Por gabime vend e pa vend skam bere ne asnje teme deri me sot.
Por qe u preket ju kjo gje dihet. Se me paskeni citu si shume e spo ju replikoj nje nga nje.
Pastaj sa pr tallje e ngjeshme paskan viju te tjeret duke thene “krijime koti”.
Une e perseris, kerkesa ime eshte pa shaka dhe nk ua shajta krijimet!
Thjeshte heren tj rregulloni gjerat!
Se ngjajne me bukur.
Kaq kisha.

Se jeni msu me ua kalu citimet dhe si kam mare sh persiper, por kur dicka eshte e “shemtuar” pr lexuesin, pranojeni.
E sigurte !?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une se kuptoj , se sinqerisht e kam xhan si anetare .. te pakten per aq sa e kam lexuar dhe te aŕrije deri ketu ?
Mos me pyet deri ku 😜
Preferoj te ma beje @NGU kete pyetje 😁
u befsh lemsh,se po te ben noj tull pas koke Ngu,po rri mire. ahahahahahahahah
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
kjo ka rendesi!
Muajin tjeter sinqerisht te pres me nje pozitivitet ne mendime,dhe te komentosh ne lidhje me kijimin si emocion qe te transmeton.
Sepse synimi kryesore i ketyre krijimeve eshte percjellja e nje flladi emocional qe per modestin tone po e quajme `Arome letrare`
Te gjuajme ne `gur` eshte e lehte Ngu,por te motivojme dike,dicka dhe te shtyjme nje hap me tej,jo dhe aq.
Kjo ne cdo gje qe bejme ne jete.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
kjo ka rendesi!
Muajin tjeter sinqerisht te pres me nje pozitivitet ne mendime,dhe te komentosh ne lidhje me kijimin si emocion qe te transmeton.
Sepse synimi kryesore i ketyre krijimeve eshte percjellja e nje flladi emocional qe per modestin tone po e quajme `Arome letrare`
Te gjuajme ne `gur` eshte e lehte Ngu,por te motivojme dike,dicka dhe te shtyjme nje hap me tej,jo dhe aq.
Kjo ne cdo gje qe bejme ne jete.
Ti kur shkon te blesh dicka! E blen se shikon qe ka plot rroba ne dyqan apo se ta terheq syrin?
Mua ne pamje te pare sme pelqyen. Sa pr ti lexuar thelle e thelle se kam bo! Dhe e perseris pr here te 3, nk gjykova e as kritikova askend pr ate qe ka shkruajtur.
Ju lumte, thjeshte thashe dhe do e rithem saher qe sdo me pelqeje “Kur shkruani ne kte teme, shkruani paster”.
Se po me duket sikur me con me zor te pranoj dicka!
Jo me vllai😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ti kur shkon te blesh dicka! E blen se shikon qe ka plot rroba ne dyqan apo se ta terheq syrin?
Mua ne pamje te pare sme pelqyen. Sa pr ti lexuar thelle e thelle se kam bo! Dhe e perseris pr here te 3, nk gjykova e as kritikova askend pr ate qe ka shkruajtur.
Ju lumte, thjeshte thashe dhe do e rithem saher qe sdo me pelqeje “Kur shkruani ne kte teme, shkruani paster”.
Se po me duket sikur me con me zor te pranoj dicka!
Jo me vllai😁
:))
E nderuar!
Darke te kendshme!
Deri ketu ishte nderhyrja ime!
Cdo kush e din vete!
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ti kur shkon te blesh dicka! E blen se shikon qe ka plot rroba ne dyqan apo se ta terheq syrin?
Mua ne pamje te pare sme pelqyen. Sa pr ti lexuar thelle e thelle se kam bo! Dhe e perseris pr here te 3, nk gjykova e as kritikova askend pr ate qe ka shkruajtur.
Ju lumte, thjeshte thashe dhe do e rithem saher qe sdo me pelqeje “Kur shkruani ne kte teme, shkruani paster”.
Se po me duket sikur me con me zor te pranoj dicka!
Jo me vllai😁
Ejjjj ... po qe po me ben per vehte me kete rebelimin tend plot sharm 😁
Te filloj te mendoj per ty apo do me kritikosh ? 😆
 

Lindiii

Antarë i Respektuar
Me Leje Ngu te nderhyj pak un tani ? 🤓🫣

Ti sille dhe te shohim a do e diktohet apo jo .😁
Pra ti je e bindur qe cfare do ke shprehur ne kte teme te duket e drejte ?! Apo nojhere dhe ne sensin e shakas. ?😃

Mendoj qe komentet e pasurojn konkursin madje me shume komente me interesant eshte dhe me shume behet inspirim per muajt ne vazhdim per ata qe sjellin krijime.
Ama sinqerisht Nese ti i ke seriozisht te gjitha kto qe ke then me kte me poshte me ke habit . Sepse Nese konkursi do jet me pjes te vjedhura ( te pa-deklaruara per hir te miqesis )

un sugjeroj te mbyllet fare si konkurs ndaj para se te hidhni akuza si kto mendohu i her .:p
Ngule dmth po cik me lezet .🫣
Sepse gati 3 vjet ktu un nuk kam lexuar te flitet per ndonje krijim te vjedhur .😜
Nashti jam gjithe sy e vesh te shoh analizen e @Lindiii 😊

Per temen : akoma skam votuar sdi kujt tja jap voten se jan aq te bukura te gjitha 😍
Çka ndodhur ne kete teme, që kerkoni mendim?
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Shumë të ndjera shkrimet 😍
Urime nr 5 për votën që më rrëmbeve 🤍
Suksese të gjithëve ♥️
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Mua ka filluar po me pelqen ky versioni rebel i @NGU . Kur te vije @Bebw do i bej nje kerkese me shkrim te me beje cift me Ngu . 😜
Refuzimin nuk e do marr ne konsiderate 😆
Fundja i plotesoj kriteret ... flas dhe shkruaj nje shqipe tejet korrekte dhe pa gabime 🤣
Ncuq me atë s'ke shanse 😌😌😌
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Bualla eshte ai , ca te marre vesh ... vetem mjau mjau di te beje 😂
hahaah Mos fol mo deri vitin tjeter!
Bere autogol! lool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une mezi po pres te mbaroje ky konkursi se dua te falenderoj nje votues per shijet artistike qe shperfaqi :D
 
Top