Krijimet letrare ~ Gusht~2022

Krijimet letrare ~ Gusht~2022


  • Totali i votuesve
    21
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ashtu thu ti dhe un po lexo cik ma nalt .🙄
Mendohet qe votat jepen me mik.

Nese do marr pjes ne konkurse se mumentalisht mka ik frymezimi fare…do evitoj gabimet ortografike , do vej pikat mbi i dhe mbi ë , dhe do ndryshoj lock dmth do heq nje detaj nga ndjenjat qe do hedh 🤭😝

Je t’aime 😘
Dashnii degjo mua,ta kam thene,shkojme perpara,nganjehere replikat `perplasjet` japin produktivitet per me tej, me mire dhe me forte.
Le ti shikojme dhe replikimin e diskutimeve ketu ne kete forme! 🤗
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Dashnii degjo mua,ta kam thene,shkojme perpara,nganjehere replikat `perplasjet` japin produktivitet per me tej, me mire dhe me forte.
Le ti shikojme dhe replikimin e diskutimeve ketu ne kete forme! 🤗
Çfarë bëra unë e shkreta tani 😝
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Çfarë bëra unë e shkreta tani 😝
Skishe pse na permend miq ketu. :p
dil tani nga tema e duku muajin tjeter me ndonje krijim te bukur. ahahhahahah
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
A u bëfsha lëmsh unë që dhe 1 herë që u duka shkaktova tencione të larta 🤣
po ik se do digjesh tani ti e tensioni i larte dhe konkursi. ahahahahhaha
e do me digjet brenda dhe agapi mouu @Punk1 ,se akoma eshte ne dhomat e votimit. :p
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Epo duhet te marr nje flete votimi llamarine ,😂
Ç'më rri 🤣🤣në sebepe të tilla duhet të vish i përgatitur për të papriturat. 🤣
Më dëgjo mua mbaje fort në dorë se do ta marrin nga dora ,hë dreq 😂🤣
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ç'më rri 🤣🤣në sebepe të tilla duhet të vish i përgatitur për të papriturat. 🤣
Më dëgjo mua mbaje fort në dorë se do ta marrin nga dora ,hë dreq 😂🤣
Jo jo ... do e mbroj voten time me jete 🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
U be si pazari Korces! lool
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Imagjino me tre krijime
Po sikur të kishte më shumë 😱
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Uuu paska votuar @Rrelse
I Like It Yes GIF by Pacific North Jess
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Opaaaa dridhe dridhe b**** 😂
 
Top