Krijimet letrare ~ Gusht~2022

Yes yes yes hahahhaha
Një gjë është të detyrohesh të votosh, tjetër të detrohesh për një krijim të caktuar 😁
Kështu që - hiqe hahahhaha
Σε besoj ta kete thene Arfe ne ate sens.
Nese ka dicka Arfe ne ngaterres vote apo ku di une ,do na thote vete ajo! 🤗
 
Σε besoj ta kete thene Arfe ne ate sens.
Nese ka dicka Arfe ne ngaterres vote apo ku di une ,do na thote vete ajo! 🤗
Dhuna mbetet dhunë pa marrë parasysh sensin 😁
Nejse se dua t’i shtoj postimet 😂🤗
 
Kjo @Desa vetem ketu shton poste lool
 
Nga 17 poste, vetëm katër janë këtu 😂
Think twice or see more 😂
(Ika të shtoj postet tjetër kund) 😂
Haha. As nuk kam vene re fare po kot meqe kishe permend shtim postesh 😁 Shtova dhe une 1.. u bene 2 tani 🤣
 
🙄
Ti nga të gjithë duhet ta dish që ky kunkurs ka shpirtin e krijuesëve që i bën të gjithë fitues, pa marrë parasysh numrin e votave.
Gjej një arsye tjetër 😁🤗
Ishte shaka .😍😘
Ta merr mendja ty se me intereson se kush fiton dhe voton?
O mendja bukur ti 🤗😍
.mua me pelqen te shoh sa me shume krijime dhe ky konkurs te ket sa me shume jetegjatesi . Sepse fundja fare me/pa gabime , me /pa fjalet e papershtshme kushdo nga ne percjell ndjenja dhe fjale shpirti .
Gros bisous 😘
 
Ishte shaka .😍😘
Ta merr mendja ty se me intereson se kush fiton dhe voton?
O mendja bukur ti 🤗😍
.mua me pelqen te shoh sa me shume krijime dhe ky konkurs te ket sa me shume jetegjatesi . Sepse fundja fare me/pa gabime , me /pa fjalet e papershtshme kushdo nga ne percjell ndjenja dhe fjale shpirti .
Gros bisous 😘
Patjetër 😘
Fundja askuj nuk i bëhet vonë për askënd, por mendimi im është se ky konkurs është mbase tema e vetme ku shprehen ndjenjat më të pastërta virtuale. Pa i bë qefin kuj apo me gisht pas dikuj.
Tusind kys og kram til dig søde du 😘
 
Sii bie tani?!
Që edhe ti e mban fort për qafe Belulin?! 😁 Mere se t’a kam fal 😁
Une me Belulicën kam pun 😂
Belulin hudhe nga fqinjët po deshe 🤪
 
@E**A** . @Soulmind , @Peperina e per te gjithe te tjeret.
Krijimi 1 u largua nga konkursi ,pasi ashtu kishte disa arsye krijuesi i krijimit numer 1.
Nuk ka te bej me asgje ne lidhje me votat,konkursin apo dicka ne menaxhimin e ti.
Qe te sqarojme dhe kete pjesen e mos te kemi keqkuptime dhe per anetaret!
 
@E**A** . @Soulmind , @Peperina e per te gjithe te tjeret.
Krijimi 1 u largua nga konkursi ,pasi ashtu kishte disa arsye krijuesi i krijimit numer 1.
Nuk ka te bej me asgje ne lidhje me votat,konkursin apo dicka ne menaxhimin e ti.
Qe te sqarojme dhe kete pjesen e mos te kemi keqkuptime dhe per anetaret!
Uroj mos ket shume largime te tilla Dashni.
Ika dhe un njehere kalofshi bukur ne vazhdim .
 
Vota ime shkon per :Nate e ikur.
Ju lumshin duart dhe mos e braktisni kte konkurs se Eshte vlere e kesaj vatre qe na mbledh .🤗
 
Une kisha votu 1
Ma thoni pak kush e kishte shkrujt dhe arsyen se pse u hoq? 😁
 
Une kisha votu 1
Ma thoni pak kush e kishte shkrujt dhe arsyen se pse u hoq? 😁
Duart ne zjarr si fut po intuita me thot se tersit do i ket ec @ters dicka dhe la garen.

Nashti 🤷‍♀️

Ika tja fus gjumit para se te haj noj thuper .🙈😬
 
  • Haha
Reactions: NGU
Une kisha votu 1
Ma thoni pak kush e kishte shkrujt dhe arsyen se pse u hoq? 😁
Autori eshte anonim,nuk mund ta bej publik emrin e ti/saj.
Dhe po aq arsyet per te cilat terheq krijimin ngelin prape personale te tyret.
 
Autori eshte anonim,nuk mund ta bej publik emrin e ti/saj.
Dhe po aq arsyet per te cilat terheq krijimin ngelin prape personale te tyret.
Serio?
Pse do e pushkatojme ne?
Derisa eshte publike cdo gje si votat, krijimet ne fund qe dalin me emer dhe kjo duhet te jete.
Une dua dhe kam te drejte ta di!
Ose tek e fundit svotoj hic dhe shnet 😁
 
Serio?
Pse do e pushkatojme ne?
Derisa eshte publike cdo gje si votat, krijimet ne fund qe dalin me emer dhe kjo duhet te jete.
Une dua dhe kam te drejte ta di!
Ose tek e fundit svotoj hic dhe shnet 😁
Tani voto dhe njehere po te kesh deshire. ahahhaha
Konkusri eshte nje deshire dhe jo detyrim rregullorje,se ndryshe,sdo dergoj askush.
e sdo kemi ke te votojme. :p
 
Tani voto dhe njehere po te kesh deshire. ahahhaha
Konkusri eshte nje deshire dhe jo detyrim rregullorje,se ndryshe,sdo dergoj askush.
e sdo kemi ke te votojme. :p
Jo skam me.
Meqe qenka me mik kjo pune 😀
Eshte detyrim po aq sa duam ne! Ne fakt sa dua une, se kto te tjeret qe e kishin votu sedi a kane qejf ta dine.
 
Back
Top