Krijimet letrare ~ Gusht~2022

dance baby GIF by America's Funniest Home Videos


@Desa 🤣🤣🤣🤣
 
Gjithçka bëhet me mik mi 😂 ndaj ‘bëhu mik me të ghithë dhe ke fitoren të garantuar’ 😂
Nejse se shaka po bëja 🤗
Unë mbështetem te vetja, votoj atë që pëlqej çik më shumë dheeeee aq 😘
Un éci me iden mik me te gjithe e aleance me asnje .🤪😘
Un e dua kte konkurs te dy ne fakt po …spo flas me vec se uroj qe muajin qe vjen te ket me shume krijime nderkohe un do marr ca pushime :p🤭🔥
 
Un éci me iden mik me te gjithe e aleance me asnje .🤪😘
Un e dua kte konkurs te dy ne fakt po …spo flas me vec se uroj qe muajin qe vjen te ket me shume krijime nderkohe un do marr ca pushime :p🤭🔥
E drejtë. Por të flas për vete pa ta imponuar ty qëndrimin tim, krijimet mbeten të pastërta edhe pa asnjë votë. Le të votojnë si ta kenë qefin 🤗😘
 
Ku paskan ik artistat e forumit? Apo gusht thuaj? 😂

3, me pelqeu me teper ✌️

Urime te treve.

Kurjoz jam kush e ka shkrujt 4.
@ZHIGO me gjethet qe zverdhen, ditet behen te lageshta,fresku refreni i mengjesit. :p Pres ndonje krijim nga ti,ne muajin ne vazhdim! 🤗
 
Mos e mendo kaq gjate busho se tkap dashnija tek 60 e max njerzt deri n 65 jan te jetu 🤣
Livin' la vida loca busho 🤣 ishalla i kapim aq se duhet me majt viagra ne xhep ne at moshe vetem me puth nusen 🤣

Me siklete me gjona 😂😂😂

Me e bukra se ne ate moshe do kerkoj nai plake per letra, imagjino nusen ke 90 dhe qeflie modhe 🤪🤣🤣
 
Livin' la vida loca busho 🤣 ishalla i kapim aq se duhet me majt viagra ne xhep ne at moshe vetem me puth nusen 🤣

Me siklete me gjona 😂😂😂

Me e bukra se ne ate moshe do kerkoj nai plake per letra, imagjino nusen ke 90 dhe qeflie modhe 🤪🤣🤣
Jo busho jo . Esht njr ilaq qe sa bo kontakt trup me trup me dike direkt tbo gatitu per cdo gje por problemi esht qe nese hyp n urban e i ke krejt meshkuj ... aty si jap dot zgjidhje un 🤣

Me marr letrat vec per me rehatu shpirtin e me ik n'at dynja 🤣🤣🤣
 
Ehhh Nev,

Ashtu ashtu, me gjethen qe zverdhen e bien ashtu na ran lesht 😂 Imagjino jo vetem te flokeve, kane fillu me na ra dhe te gjoksit e komve 🤣
Zhigooo, aro ruaj, se masandej sje mo seksy ahahahahaga.
 
Wow sa të mira ...!
Një emërues i përbashkët narrativë, me një stilizim të fort ku afirmohet karakteri i nevojës ....
Dinamizëm marramendës ... sa që gjatë leximit kjo shpejtësi dinamike filloi të më shkaktoj senzacione vizuale .... zig-zag..
Për moment do i kisha votuar të gjitha... por ja që kjo si rregull nuk ekziston 😆
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top