Krijimet letrare ~ Gusht~2022

Jo skam me.
Meqe qenka me mik kjo pune 😀
Eshte detyrim po aq sa duam ne! Ne fakt sa dua une, se kto te tjeret qe e kishin votu sedi a kane qejf ta dine.
Pikerisht te gjithe perdorin kete fraze.
Ndaj eshte pak veshtire dhe trajtimi i ti.
Por pertej te gjitha ketyre,cdo autor ka drejte mbi krijimin e ti/saj.
Po aq brenda ditve te konkursit te votimit dhe mbi anominitetin e ti,perderi sa kerkon terheqjen e krijimit nga konkursi,para mbylljes se sondazhit.
 
Pikerisht te gjithe perdorin kete fraze.
Ndaj eshte pak veshtire dhe trajtimi i ti.
Por pertej te gjitha ketyre,cdo autor ka drejte mbi krijimin e ti/saj.
Po aq brenda ditve te konkursit te votimit dhe mbi anominitetin e ti,perderi sa kerkon terheqjen e krijimit nga konkursi,para mbylljes se sondazhit.
Nk jam kundra, por perderisa ka nisur dicka coje deri ne fund.
Ai postim u bo publik, nk ishte se ja morem ne dhe ja nxorem pa e pyet autorin.
Ka pasur kohe per tu menduar, ja ke kontrolluar dhe ti e pastaj dalin kto krijime.
Une prap dua ta di kush ka qene dhe arsyen!

Skam per ti bere gje lool thjesht e pelqeva dhe prandaj e votova.
Dua o ta diii o do nis do qaj lol😂
 
"Dje isha ulur ne ballkon, po shihja rrezet e diellit tek po perendonte. Po flirtoja me te. Ai me ledhatonte dhe me ngrohte shpirtin." Vecova keto vargje shume te bukura te cilat me bene te votoj per poezine e pare. Urime!
 
"Dje isha ulur ne ballkon, po shihja rrezet e diellit tek po perendonte. Po flirtoja me te. Ai me ledhatonte dhe me ngrohte shpirtin." Vecova keto vargje shume te bukura te cilat me bene te votoj per poezine e pare. Urime!
Kliko tek sondazhi siper krijimin e pare,qe te behet e dukshme vota e juaj tek krijimi. 🤗
 
Ca bote? mir e? 😁
 
Mir mi gjynoh me u qa . Sa hapa syt mpaska zen gjumi tu pa tv 😬🤭🤣

Duhet mi bo apelin ktu qe tvotojn kta apo si Eshte puna .?!😬

@NeVertiti Dashni mi thirr Pak @Lindiii , @Lauri @Reldi , @Hartini , @Harbin (qe hy vetem tek ciftet ), @Element saluttt.
Sdi nga gocat ke te therras se helbete nje pjes paten votu me pare .🤔😜

cuna goca jepini pak gjalleri kesaj teme lerini privatet 😜🔥
te paraqitennn te gjithe emrat e siper permendur. ahahahahahahah
 
Sa interesante 😁
 
Votova ate qe me pelqeu me shume nga tre krijimet e bukura !
Kjo ishte arsyja lol dhe kritik letrare nuk bej me se ju ngelet qefi pastaj .
Nje fare te drejte e ke se qefmbetje ka sa te duash ama ka lezet kur ka analiza i jep larmi temes ja si ben @Desa psh ose @ZHIGO ( 🌍) kur i do qefi .😬
 
Un di te them vetem qe asgje nuk Eshte ashtu si duket e qeveria mund ta vertetoj ma smiri .😬

@NeVertiti ku je o Dashni se sdo bej punen tate une maksi mund te jap nje dore .😝🤣
 
Qish po shkon votimi Sole? 😝
 
Last edited by a moderator:
Weee ça konkurence këtu 😜
Fitoft miqsia më e fortë 😜
Ps: votova 3 me që ra fjala 😌,e kam mik fik jo për gjë po @VIP e meriton fitoren 😌
 
Patjetër 😘
Fundja askuj nuk i bëhet vonë për askënd, por mendimi im është se ky konkurs është mbase tema e vetme ku shprehen ndjenjat më të pastërta virtuale. Pa i bë qefin kuj apo me gisht pas dikuj.
Tusind kys og kram til dig søde du 😘
Ashtu thu ti dhe un po lexo cik ma nalt .🙄
Mendohet qe votat jepen me mik.

Nese do marr pjes ne konkurse se mumentalisht mka ik frymezimi fare…do evitoj gabimet ortografike , do vej pikat mbi i dhe mbi ë , dhe do ndryshoj lock dmth do heq nje detaj nga ndjenjat qe do hedh 🤭😝

Je t’aime 😘
 
Weee ça konkurence këtu 😜
Fitoft miqsia më e fortë 😜
Ps: votova 3 me që ra fjala 😌,e kam mik fik jo për gjë po @VIP e meriton fitoren 😌
Mos fut zjarr. :p
Sepse nese i marrim votat ashtu,cdo vote qe jepet ndaj nje krijimi, i bie miqesi,pasi ketu ne fund muajit tere dalim te njohur,se jemi frekuentues te rregullt te kesaj vatre!
 
Mos fut zjarr. :p
Sepse nese i marrim votat ashtu,cdo vote qe jepet ndaj nje krijimi, i bie miqesi,pasi ketu ne fund muajit tere dalim te njohur,se jemi frekuentues te rregullt te kesaj vatre!
O Nev çke ti se unë pash shm qetësi dhe erdha ti jap produktivitet temës 😂
Fjala është e lirë thot dikush dhe për sa kohë është e lirë unë dua të bëj çik zhurmë 🤣
 
Ajde votoni kush s`ka votuar,votat jane te lira,dhe me garancin me te madhe,askush si din emrat e autorve,dhe kete ua garantoj une!
Pasi krijimet vijne tek une!
 
Ajde votoni kush s`ka votuar,votat jane te lira,dhe me garancin me te madhe,askush si din emrat e autorve,dhe kete ua garantoj une!
Pasi krijimet vijne tek une!
Ajo dihet 😘😘😘
lexo cik ma nalt .🙄
Little Boy Reaction GIF by Children's Miracle Network Hospitals

Nese do marr pjes ne konkurse se mumentalisht mka ik frymezimi fare…do evitoj gabimet ortografike , do vej pikat mbi i dhe mbi ë , dhe do ndryshoj lock dmth do heq nje detaj nga ndjenjat qe do hedh 🤭😝
E de mja tani ,nga e di që e kam me ty atë postimin sipër 😁
Love And Hip Hop Got A Problem GIF by VH1
 
Ashtu thu ti dhe un po lexo cik ma nalt .🙄
Mendohet qe votat jepen me mik.

Nese do marr pjes ne konkurse se mumentalisht mka ik frymezimi fare…do evitoj gabimet ortografike , do vej pikat mbi i dhe mbi ë , dhe do ndryshoj lock dmth do heq nje detaj nga ndjenjat qe do hedh 🤭😝

Je t’aime 😘
Gjithçka bëhet me mik mi 😂 ndaj ‘bëhu mik me të ghithë dhe ke fitoren të garantuar’ 😂
Nejse se shaka po bëja 🤗
Unë mbështetem te vetja, votoj atë që pëlqej çik më shumë dheeeee aq 😘
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top