Ja cila është pesha ideale sipas gjatësisë

Hera

Banned
Sic shoh duhet bere diete jam diku 3 kg me shume
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Skam qene kurr mbi pesh.
Idealizmi ne mendime dhe pesh ,mban emrin tim . hahahahahahahah
 
Top