Dashuri Forumore! (miqesi)

Doja te hapja ate temen: "Ankesa forumore", dhe t'ju thoja: SHFRYHUNI! 😁 Por, me vone thash: JO! Nuk do sjelle asgje te mire!

U be ca dite qe sinqerisht forumi te jep nje ndjesi negative. Shoh njerez qe une kam simpati (dmth te gjithe ju; per te gjithe kam simpati seriozisht per aspekte te ndryshme; tek secili shoh gjera te mira, te bukura qe mund te perfitojme te gjithe) qe kapen kot me njeri tjetrin dhe them: A s'mundemi te jetojme te gjithe ne harmoni?!
Plus, a se beni dot kaq pak gje per Solin ju? 😁😇


Ndaj, le te jete kjo teme per dashurine.
Nese realisht keni xhan dikend e doni t'ia shprehni publikisht: Mos Hezitoni!
Nese doni te falni dike: Mos Hezitoni!
Nese doni te kerkoni Falje: Mos Hezitoni!
Nese doni te jepni nje Urim: Mos Hezitoni!

BlogBanner_SpreadLove_800x.jpg
 
Redaktimi i fundit:
@princesha @Arfenilla Ju kam si moter 😘😘
@Endrra @ZHIGO @LeVoyageur @Monique @Sirius. Mungoni shume!🥺
@NeVertiti Love back! ❤️
@Peperina Faleminderit per fjalet e dashur. Njejte dhe une ❤️🤗
@Bebw @Xhelozi Xhan Soli juve,shume! 🥰🤗🤗🤗
@E**A** Bookmate! 😁🤗
@Raniaa @Narta @VIP Me pelqen harmonia qe falni! 🤗🤗🤗
@ReNdEx Per 11 vite me ke thene gjithmone: Si t'ka vllai ty? S'kam c'te shtoj me 🤗
@Loverboy @SunFIower @Yara Sa me shume t'postoni ju aq me lezet ka dhe forumi.(per mua) 🤗🤗🤗
@Tuana @Didi @E3 Come back here!!!! 🤣
@C3nI kam perzemersi verter, sikur vlla ne fe 🙂
@Punk1 me fal sh gallate 😁
@Baba nga Durrsi Respekte ne cdo aspekt! 🤗
@Element Na kenaq syte me fotot dhe respekt ne komunikim 🙂

@Lauri & @Mogli i kam permend me pare 😊🤗
Xhan xhan ty🤗🤗😘
 
@princesha @Arfenilla Ju kam si moter 😘😘
@Endrra @ZHIGO @LeVoyageur @Monique @Sirius. Mungoni shume!🥺
@NeVertiti Love back! ❤️
@Peperina Faleminderit per fjalet e dashur. Njejte dhe une ❤️🤗
@Bebw @Xhelozi Xhan Soli juve,shume! 🥰🤗🤗🤗
@E**A** Bookmate! 😁🤗
@Raniaa @Narta @VIP Me pelqen harmonia qe falni! 🤗🤗🤗
@ReNdEx Per 11 vite me ke thene gjithmone: Si t'ka vllai ty? S'kam c'te shtoj me 🤗
@Loverboy @SunFIower @Yara @NGU Sa me shume t'postoni ju aq me lezet ka dhe forumi.(per mua) 🤗🤗🤗
@Tuana @Didi @E3 Come back here!!!! 🤣
@C3nI kam perzemersi verter, sikur vlla ne fe 🙂
@Punk1 me fal sh gallate 😁
@Baba nga Durrsi Konsideraten maksimale ne cdo aspekt! 🤗
@Element Na kenaq syte me fotot 🙂
@Desa respekt dhe pjekuri ne mendim 🤗
@WxP Lokomotiva e FV 😊

@Lauri & @Mogli @Royals i kam permend me pare 😊🤗

p.s. @[^_^] &Vajza do doja ti rilexoja serish mes nesh 🤗
Edhe unë të kam shumë shumë xhan sinqerisht 🤍❤❤😘
 
@princesha @Arfenilla Ju kam si moter 😘😘
@Endrra @ZHIGO @LeVoyageur @Monique @Sirius. Mungoni shume!🥺
@NeVertiti Love back! ❤️
@Peperina Faleminderit per fjalet e dashur. Njejte dhe une ❤️🤗
@Bebw @Xhelozi Xhan Soli juve,shume! 🥰🤗🤗🤗
@E**A** Bookmate! 😁🤗
@Raniaa @Narta @VIP Me pelqen harmonia qe falni! 🤗🤗🤗
@ReNdEx Per 11 vite me ke thene gjithmone: Si t'ka vllai ty? S'kam c'te shtoj me 🤗
@Loverboy @SunFIower @Yara @NGU Sa me shume t'postoni ju aq me lezet ka dhe forumi.(per mua) 🤗🤗🤗
@Tuana @Didi @E3 Come back here!!!! 🤣
@C3nI kam perzemersi verter, sikur vlla ne fe 🙂
@Punk1 me fal sh gallate 😁
@Baba nga Durrsi Konsideraten maksimale ne cdo aspekt! 🤗
@Element Na kenaq syte me fotot 🙂
@Desa respekt dhe pjekuri ne mendim 🤗
@WxP Lokomotiva e FV 😊

@Lauri & @Mogli @Royals i kam permend me pare 😊🤗

p.s. @[^_^] &Vajza do doja ti rilexoja serish mes nesh 🤗
Solo ene un desha po ska gje se prap xhan te kam 🥰
 
@Soulmind 😘😘të vlersoj për inteligjencën.
Madje kur të lexoj në forum,them ua sa shum gjëra që din.
A sikur pak njohuri të kem,e ta arrij sadopak.💕💕
@NeVertiti të vlersoj për shpirtin.
Ndonjëherë më dukesh sikur ke shëtitur aq shumë,saqë e njeh botën mirë.
Jam e sigurt se në jetën e përtejme,ke lidhje me parajsën. 😘😘😍
@Lauri ndonjëherë më ngjan me rob të dashurisë.
Aq bukur i shkruan asaj dashurie,saqë edhe vetë dashuria do magjepsej nga ty😊😊🤗🤗

(Për të tjerët do të shkruaj nesër....)
 
@Soulmind 😘😘të vlersoj për inteligjencën.
Madje kur të lexoj në forum,them ua sa shum gjëra që din.
A sikur pak njohuri të kem,e ta arrij sadopak.💕💕
@NeVertiti të vlersoj për shpirtin.
Ndonjëherë më dukesh sikur ke shëtitur aq shumë,saqë e njeh botën mirë.
Jam e sigurt se në jetën e përtejme,ke lidhje me parajsën. 😘😘😍
@Lauri ndonjëherë më ngjan me rob të dashurisë.
Aq bukur i shkruan asaj dashurie,saqë edhe vetë dashuria do magjepsej nga ty😊😊🤗🤗

(Për të tjerët do të shkruaj nesër....)
Ti je nga ata pak përsona virtual, që janë të vertetë real 👍
A mund t'a puth pak faqen 🥰
 
@princesha @Arfenilla Ju kam si moter 😘😘
@Endrra @ZHIGO @LeVoyageur @Monique @Sirius. Mungoni shume!🥺
@NeVertiti Love back! ❤️
@Peperina Faleminderit per fjalet e dashur. Njejte dhe une ❤️🤗
@Bebw @Xhelozi Xhan Soli juve,shume! 🥰🤗🤗🤗
@E**A** Bookmate! 😁🤗
@Raniaa @Narta @VIP Me pelqen harmonia qe falni! 🤗🤗🤗
@ReNdEx Per 11 vite me ke thene gjithmone: Si t'ka vllai ty? S'kam c'te shtoj me 🤗
@Loverboy @SunFIower @Yara @NGU Sa me shume t'postoni ju aq me lezet ka dhe forumi.(per mua) 🤗🤗🤗
@Tuana @Didi @E3 Come back here!!!! 🤣
@C3nI kam perzemersi verter, sikur vlla ne fe 🙂
@Punk1 me fal sh gallate 😁
@Baba nga Durrsi Konsideraten maksimale ne cdo aspekt! 🤗
@Element Na kenaq syte me fotot 🙂
@Desa respekt dhe pjekuri ne mendim 🤗
@WxP Lokomotiva e FV 😊

@Lauri & @Mogli @Royals i kam permend me pare 😊🤗

p.s. @[^_^] &Vajza do doja ti rilexoja serish mes nesh 🤗
@Soulmind , nganjehere fuqia njerezore me nje buzeqeshje, nje fjale te vogel i kthen dikujte ndjenjen e mire si lumin ne shtratin e vet... falemnderit qe me falet melodine me te bukur shpirterore. Respekt dhe dashuri, njeri i mire 🤗😘
 
Zoti te rujt o @Soulmind ! Je nje grua shembull per cdo vajze te re, e plotesuar si nga aspekti profesional- intelektual dhe ai fetaro-shpirteror. 🙋‍♂️

Sa e vleresoj nje vazje si ty e permbledhi ne lutjen e sapo thene🙂
 
@princesha @Arfenilla Ju kam si moter 😘😘
@Endrra @ZHIGO @LeVoyageur @Monique @Sirius. Mungoni shume!🥺
@NeVertiti Love back! ❤️
@Peperina Faleminderit per fjalet e dashur. Njejte dhe une ❤️🤗
@Bebw @Xhelozi Xhan Soli juve,shume! 🥰🤗🤗🤗
@E**A** Bookmate! 😁🤗
@Raniaa @Narta @VIP Me pelqen harmonia qe falni! 🤗🤗🤗
@ReNdEx Per 11 vite me ke thene gjithmone: Si t'ka vllai ty? S'kam c'te shtoj me 🤗
@Loverboy @SunFIower @Yara @NGU Sa me shume t'postoni ju aq me lezet ka dhe forumi.(per mua) 🤗🤗🤗
@Tuana @Didi @E3 Come back here!!!! 🤣
@C3nI kam perzemersi verter, sikur vlla ne fe 🙂
@Punk1 me fal sh gallate 😁
@Baba nga Durrsi Konsideraten maksimale ne cdo aspekt! 🤗
@Element Na kenaq syte me fotot 🙂
@Desa respekt dhe pjekuri ne mendim 🤗
@WxP Lokomotiva e FV 😊

@Lauri & @Mogli @Royals i kam permend me pare 😊🤗

p.s. @[^_^] &Vajza do doja ti rilexoja serish mes nesh 🤗
Heuuuu 🙄😜
 
Top