Dashuri Forumore! (miqesi)

Doja te hapja ate temen: "Ankesa forumore", dhe t'ju thoja: SHFRYHUNI! 😁 Por, me vone thash: JO! Nuk do sjelle asgje te mire!

U be ca dite qe sinqerisht forumi te jep nje ndjesi negative. Shoh njerez qe une kam simpati (dmth te gjithe ju; per te gjithe kam simpati seriozisht per aspekte te ndryshme; tek secili shoh gjera te mira, te bukura qe mund te perfitojme te gjithe) qe kapen kot me njeri tjetrin dhe them: A s'mundemi te jetojme te gjithe ne harmoni?!
Plus, a se beni dot kaq pak gje per Solin ju? 😁😇


Ndaj, le te jete kjo teme per dashurine.
Nese realisht keni xhan dikend e doni t'ia shprehni publikisht: Mos Hezitoni!
Nese doni te falni dike: Mos Hezitoni!
Nese doni te kerkoni Falje: Mos Hezitoni!
Nese doni te jepni nje Urim: Mos Hezitoni!

BlogBanner_SpreadLove_800x.jpg
 
Redaktimi i fundit:
Une kam xhan;
Do nis me emer burri kesaj rradhe. :p
~i pari;
.
~e dyta dashnia.
@Peperina
~dhe e Treta @Bebw .

~Ne emrin e respektit ,qe vertete gezoj per te tre ,dhe duke ftuar dhe @Soulmind ,dua te pime nje kafe qetesisht.
Dhe ta shohim vatren tone pa pole,por si nje ambjent ku futemi per te kaluar oren kendshem.
Asnje anetare kete vater se ka me afer se sa nje tjeter,dhe ky eshte rregull njerzor.
Dhe besoj qe c`do keqkuptim tejkalohet me deshiren e thjeshte,per te toleruar dhe tejkaluar gjerat qe na cojne ne keqkuptime.
Nje perqafim miqesor nga Neve. 🤗
 
Ah mu kujtua dhe dicka,meqe une besoj vertete tek dashuria misdis njerzve,meqe shpesh nder vite jo drejte per drejte se se gjejne kurajon, por me nenkuptime kam lexuar shabllone te tipit;
Furca,bojra,vetem se sillesh mire apo eprpiqesh mos te fyesh apo prekesh ne seder askend.
@Soulmind me behet qejfi qe ka dhe nje mendje tjeter,nje shpirt tjeter si yti qe e beson kete lloj dashurie,formen qe mundemi te jemi ne paqe dhe te jetojme ne paqe me te gjithe.
Qe te falenderosh dike,ti sillesh mire,ti japesh pozitivitet, eshte shkalla me larte e njeriut qofte dhe virtualisht,mundemi ta afrojme dhe eshte ne doren tone ta bejme.
Nuk eshte kurre vone t`ia nismi keti misioni qe sjell kendshmerine dhe per ne, dhe per tjeret rreth nesh.
Te jeni mire!
Mos harroni,cfare su pelqen t`ua bejne juve,mos ja beni dikuj kurre.
Mos harroni gjithashtu,qe askush s`ka vetem nje ane medalje,te gjithe kemi dy ane.
Dhe kurre keto dy ane nuk jane ne nje ngjyre.
 
Une kam xhan;
Do nis me emer burri kesaj rradhe. :p
~i pari;
.
~e dyta dashnia.
@Peperina
~dhe e Treta @Bebw .

~Ne emrin e respektit ,qe vertete gezoj per te tre ,dhe duke ftuar dhe @Soulmind ,dua te pime nje kafe qetesisht.
Dhe ta shohim vatren tone pa pole,por si nje ambjent ku futemi per te kaluar oren kendshem.
Asnje anetare kete vater se ka me afer se sa nje tjeter,dhe ky eshte rregull njerzor.
Dhe besoj qe c`do keqkuptim tejkalohet me deshiren e thjeshte,per te toleruar dhe tejkaluar gjerat qe na cojne ne keqkuptime.
Nje perqafim miqesor nga Neve. 🤗
Beba e di ti ,dhe të gjithë që jam e paqes
Nëse kjo është një temë për paqe i hedh të gjitha pas nëse më falet qetësia ...sidomos këtë periudhë të vështirë timen .Ja e heq direkt dhe ignoren Nev por respekti do jet minimal.Unë kam 1 gjë,nuk e bëj dot dallimin realitet apo Virtualitet kur është puna tek dhënia e dashurisë ,qoft edhe me gërma .Beba të fal shpirtin në plot kuptimin e saj ,por mos e thyej ,se më kan thyer shumë dhe më humb e gjithë ajo ndjeshmëri dhe bëhem akull .

Komplimenta për temën ,më kujtove Beban e dikurshme që e kam shkel me vetdije ❤

Për sa i përket temës ,me fat sinqerisht për ty dhe Solen që jeni pranë me çdo këshillë ,dhe të gjithë antarët e tjerë shumë të mrekullueshëm me karaktere të larmishme që më zbukuroni ditën 🙂 Xhelozi ,Punk,Lauri dhe të tjerët që shkëmbej replika.
Mungojn miket e mija Adela dhe Ledia ,dhe e ndjej shumë mungesën e tyre.
Në krye të të gjithëve është WxP ,personi që më ka ndenjur në situatat më të vështira të mijat pranë dhe më ka dhën kurajo për të reflektuar e për tu ngritur më e fortë (ndonjëherë njeriu ka nevojë për dikë që ta shkund kur demoralizohet)

Përqafime pa fund për të gjithë antarët edhe pse nuk ju kam përmendur sepse nuk dua të diferencoj asnjë pavarsishtë çdo gjëje .
Përqafime pa fund edhe për antarët që sot mungojnë këtu pranë nesh 🌞
 
U kthye tema në komplimente 😁
Askush qënka me faj
Dhe askush nuk kërkon falje 🤷

Shëmbull shoqëri jemi 👌😁
Nëse e ke për mua ushtar ,ju përgjigj asaj çfarë ka shkruar Nevi kur më ka përmendur 🙂
Nuk u kërkua as falje dhe asgjë jo,thjesht paqe .
Pjesa e fundit pastaj lidhet me temën tamam 😊
 
Nëse e ke për mua ushtar ,ju përgjigj asaj çfarë ka shkruar Nevi kur më ka përmendur 🙂
Nuk u kërkua as falje dhe asgjë jo,thjesht paqe .
Pjesa e fundit pastaj lidhet me temën tamam 😊
.aaa jo jo. Nuk e kisha në veçanti për ndonjërin 🤗
Ndjesë nëse u mor kështu 🤗
E shikon që doli një që kërkon falje🙏 🤣
 
.aaa jo jo. Nuk e kisha në veçanti për ndonjërin 🤗
Ndjesë nëse u mor kështu 🤗
E shikon që doli një që kërkon falje🙏 🤣
Duket 😁,nejse për respekt po e miratoj 😊,por jo se nuk kuptoj unë 😊
 
Une ku kam punu ne disa vende, drejtorat qe ishin aty, kur nuk kishin sjellje te mire vetem njehere me mua gjithehere rrisha ne distance. Edhe pse isha i detyruar te kem sjellje simbas rregullave te kerkuara. Po une kam parime, nderin tim nuk e la askend qe ta cenoj, keshtu qe...
E ketu kur dikush rakise o daj nuk ja ndan, e mirret me "ç" e mia ç'ti themi ketyre tipave: hajt bac tu rrit mendja! Se une ç-në e zbus e ai rakin smund ta zbuse!

Soulmind, faleminderit per keshillen po dikend qe nuk e don Zoti, as une smund ta fal e as ta dua🙂
 
Per keto fshirje besoj qe duhet sinqerisht te me kerkosh falje!
E une do te kerkoj falje nese do te citoj ndonjehere!
 
E kush do me thoshte te dua me shume se Dashnia ime @NeVertiti ?
Teme shume e bukur @Soulmind . Te lumshin duart .🤗
P.s
Me gjetet pa pregatit per qoka po dy fjale do ja them asaj qe Eshte arsyeja me e bukur qe jam ktu .
@NeVertiti je melodia me e bukur qe kam degjuar gjate jetes time virtuale. Je njeriu me i bukur .
Je njeriu me paqesor qe kam njohur .
Faleminderit zotit qe te beri pjes te jetes time .
Prisja te isha e para ne liste Por ska gje rendesi ka qe ti sme harrove .😝
Te dua shume. Je vertet shembull per tu ndjekur .💕❤️
1667054330645.jpeg


Personat tjere qe do permend miqt e mi te vyer nga te cilet un marr shume ndjesi pozitive e Pse jo mesime jete .
Po filloj me @Raniaa
Rania ime e embêl qe jam kaq e lumtur qe te rigjeta perseri ti amo dolcezza 💕, @Desa qe po ben shume mungesa dhe uroj te jete mire . ❤️
@ReNdEx qe pavaresisht cdo gjeje ka qen gjithmone prezent kur kam pat nevoje per nje mik te mire .:)
@Soulmind qe mundohet te sjelle me te miren e mundshme pavaresisht se ndodh qe mos merremi vesht ndonjehere :) ama Eshte nga njerezit qe ka respektin tim per ato cka percjell te mua ne kohen qe fal .🤗
Do permend pa diskutim hic @E**A** per ate qe eshte . Pa menduar dy here ky hy tek ata persona qe do ja ndjeja mungesen Nese sdo ishte me ktu 🤗. Kontributi qe jep pervec personalitet te bukur me ben ta admiroj e tja shpreh publikisht qe e kam shume per zemer .😘

@Lauri …ça te them per kte ?!
Eshte vlere per kte faqe . Knaqesi kur e lexoj .p.s per te
Tjerat po rezervohem 😝

Do permendja miqt e mi @Element dhe @Hartini . Ils sont adorables. Élément me knaq shpirtin dhe syrin me bukurite qe sjell kurse hartini me ben ti hyj Arkivit me hunde per te lexuar postimet e tij qe jan mesime jete .
Je vous aime beaucoup mes amis 🤗🤗

Listes qime do i shtoja dhe @Lise qe Eshte si amore ne shikim te pare . Humor , bukuri mencuri tipike goc deti 😍😜 dhe pa diskutim @Baba nga Durrsi qe ka qen dhe do ngele lokalisti i zemres time ❤️🤗

Do shtoja dhe @Çobani qe me knaq me humorin e tij 😋 dikur hidhte vargje do doja shume ta shihja konkurent/ rival ne konkursin e letersise.:p

Gjithashtu ehhhhh si mund te mos e permendja @Adam Kadmon per aq pak kohe mund te them qe duket sikur po me lexon shpirtin .
Uroj mos gaboj . Po fundja kemi then nga gabimi meson apo jo Adam ?😁😝
Emrat e tjere ne nje liste tjeter. 😍
Lovee per te gjithe ju me lart 💕DE8E966E-C267-4943-B6CC-DA261B97EE56.jpeg
 
Top