Dashuri Forumore! (miqesi)

Doja te hapja ate temen: "Ankesa forumore", dhe t'ju thoja: SHFRYHUNI! 😁 Por, me vone thash: JO! Nuk do sjelle asgje te mire!

U be ca dite qe sinqerisht forumi te jep nje ndjesi negative. Shoh njerez qe une kam simpati (dmth te gjithe ju; per te gjithe kam simpati seriozisht per aspekte te ndryshme; tek secili shoh gjera te mira, te bukura qe mund te perfitojme te gjithe) qe kapen kot me njeri tjetrin dhe them: A s'mundemi te jetojme te gjithe ne harmoni?!
Plus, a se beni dot kaq pak gje per Solin ju? 😁😇


Ndaj, le te jete kjo teme per dashurine.
Nese realisht keni xhan dikend e doni t'ia shprehni publikisht: Mos Hezitoni!
Nese doni te falni dike: Mos Hezitoni!
Nese doni te kerkoni Falje: Mos Hezitoni!
Nese doni te jepni nje Urim: Mos Hezitoni!

BlogBanner_SpreadLove_800x.jpg
 
Redaktimi i fundit:
Une nuk cuditem aspak dhe as mbaj mend heren e fundit kur jam cudit 😂😂 te qesh edhe nje here. 🤣

Keshille: fjala "zgerdhimje" nuk i shkon te perdoret nga nje vajze apo zonje si puna jote qe respektoj.

Une pelqej luleshtydhe bjeshke, ti ve bast qershite
O zotëri...Nuk thashe "zgerdhimje" zgerdhirje, ka ndryshim.
Nuk luaj baste jooo me vjen keq per ty qe e permende kete fjale qe vret kedo e posedon.
Se cfare jam eshte pune per mua.
Nejse.
Palce bjeshkesh jam dhe une, por nuk e percaktova se ku, thjeshte nje pyetje bera, nuk ka pse merr jerm!
Mbremje te qete🙂
 
O zotëri...Nuk thashe "zgerdhimje" zgerdhirje, ka ndryshim.
Nuk luaj baste jooo me vjen keq per ty qe e permende kete fjale qe vret kedo e posedon.
Se cfare jam eshte pune per mua.
Nejse.
Palce bjeshkesh jam dhe une, por nuk e percaktova se ku, thjeshte nje pyetje bera, nuk ka pse merr jerm!
Mbremje te qete🙂
Po ca te posedoj une aman....jane shaka forumi, sma do
mendja qe ndonjeri te te kete poseduar ty nga forumi apo qofte edhe nga jeta reale ...e pra te lutem! . e pranoj me miresjellje qe te vjen keq per mua. Klm
 
Po ca te posedoj une aman....jane shaka forumi, sma do
mendja qe ndonjeri te te kete poseduar ty nga forumi apo qofte edhe nga jeta reale ...e pra te lutem! . e pranoj me miresjellje qe te vjen keq per mua. Klm
Nuk thashe poseduar njerez, por rrogat e tyre qe i lene neper "baste sporti dhe bixhoz, apo mall"
Ketu e kisha kur the "bast"
Nejse klm φίλε μου ✌️
 
Pervec nje zhabe qe sa here e lexoj me ben te nxjerr zorret nga neveria.te gjithe i kam xhan e miq te mire .i du fort gezojne respektin tim si ato qe kam vite qe i njoh si ato qe i kam njohur keto dy apo tre vitet e fundit 🤗🤗🤗🤗
 
Pervec nje zhabe qe sa here e lexoj me ben te nxjerr zorret nga neveria.te gjithe i kam xhan e miq te mire .i du fort gezojne respektin tim si ato qe kam vite qe i njoh si ato qe i kam njohur keto dy apo tre vitet e fundit 🤗🤗🤗🤗
Te perqafoj kinge🤗😘😘👑❣️🤍
 
Ktu ke te drejte . Na kan rrejt e na kan fik por ma i djegem kishte dal ai ragnari 🤣( meqe nuk esht ktu sben ta permend por sa per ta tregu se cili )
Une i kom honger do rrena te forta ... po edhe rrena si te ragnarit , s mun i haj , s me shkojne posht be vlla 😂😂
 
Ene un qesha fort me ato tuat 🤷‍♂️🤣🤣🤣 saqe fillu tu i ra gipsit kto kojshit 🤣

Me mgjet ne humor tmir ske nevoj me pi birra me ardh n humor 😜
Po mire ore , se mishin e qengjit e hame edhe me uje te gazuar ... birrat ja japim ustallareve te gipsit , na e dine edhe per nder 😂
 
Top