Dashuri Forumore! (miqesi)

Doja te hapja ate temen: "Ankesa forumore", dhe t'ju thoja: SHFRYHUNI! 😁 Por, me vone thash: JO! Nuk do sjelle asgje te mire!

U be ca dite qe sinqerisht forumi te jep nje ndjesi negative. Shoh njerez qe une kam simpati (dmth te gjithe ju; per te gjithe kam simpati seriozisht per aspekte te ndryshme; tek secili shoh gjera te mira, te bukura qe mund te perfitojme te gjithe) qe kapen kot me njeri tjetrin dhe them: A s'mundemi te jetojme te gjithe ne harmoni?!
Plus, a se beni dot kaq pak gje per Solin ju? 😁😇


Ndaj, le te jete kjo teme per dashurine.
Nese realisht keni xhan dikend e doni t'ia shprehni publikisht: Mos Hezitoni!
Nese doni te falni dike: Mos Hezitoni!
Nese doni te kerkoni Falje: Mos Hezitoni!
Nese doni te jepni nje Urim: Mos Hezitoni!

BlogBanner_SpreadLove_800x.jpg
 
Redaktimi i fundit:
Përqafime dhe për gjinin e dobët 🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍🤍❤❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤❤🤍🤍❤
Vendosuni në rresht për një 🤣
 
Doja te hapja ate temen: "Ankesa forumore", dhe t'ju thoja: SHFRYHUNI! 😁 Por, me vone thash: JO! Nuk do sjelle asgje te mire!

U be ca dite qe sinqerisht forumi te jep nje ndjesi negative. Shoh njerez qe une kam simpati (dmth te gjithe ju; per te gjithe kam simpati seriozisht per aspekte te ndryshme; tek secili shoh gjera te mira, te bukura qe mund te perfitojme te gjithe) qe kapen kot me njeri tjetrin dhe them: A s'mundemi te jetojme te gjithe ne harmoni?!
Plus, a se beni dot kaq pak gje per Solin ju? 😁😇


Ndaj, le te jete kjo teme per dashurine.
Nese realisht keni xhan dikend e doni t'ia shprehni publikisht: Mos Hezitoni!
Nese doni te falni dike: Mos Hezitoni!
Nese doni te kerkoni Falje: Mos Hezitoni!
Nese doni te jepni nje Urim: Mos Hezitoni!

BlogBanner_SpreadLove_800x.jpg
Mendjet e ndritura prodhojne gjithmone mendime pozitive.Do ti te merresh me dicka tip ankesash ti,por prape njeriu sdel dot nga vetja,edhe pse duhet te themi qe ketu ne forum bejme shume shaka dhe sbesoj te kete vend per merí e vrere.Dhe une asnjehere se kam kuptuar pse ne disa raste shoh nje inat dhe mllef ne menyren e komunikimit,por gjithsesi mundohem ti justifikoj se ndoshta ndonje keqkuptim sjelle situata te tilla.

Tani per temen cte them une.Forumi per mua ka qene nje vend argetimi qe e kam shijuar si kam dash pa u ndikuar nga Ai apo Ajo.
Ne cdo person,pa perjashtim kam pare ato gjera qe mua me pelqen te shoh,se ne fund te fundit te gjithe kemi ane negative,por ne kete rast nuk na hyjne ne pune dhe sna duhet perderisa na ndajne milje e milje nga njeri tjetri.
Gjithmone me kane konsideruar si personi qe gjej pakez drite edhe ne vendet me te erreta.
(Thoni cte doni ju,ate qe e kam e kam🤪🤣)
Shume perqafime o njerez te mire te Perendise☺️
 
Mendjet e ndritura prodhojne gjithmone mendime pozitive.Do ti te merresh me dicka tip ankesash ti,por prape njeriu sdel dot nga vetja,edhe pse duhet te themi qe ketu ne forum bejme shume shaka dhe sbesoj te kete vend per merí e vrere.Dhe une asnjehere se kam kuptuar pse ne disa raste shoh nje inat dhe mllef ne menyren e komunikimit,por gjithsesi mundohem ti justifikoj se ndoshta ndonje keqkuptim sjelle situata te tilla.

Tani per temen cte them une.Forumi per mua ka qene nje vend argetimi qe e kam shijuar si kam dash pa u ndikuar nga Ai apo Ajo.
Ne cdo person,pa perjashtim kam pare ato gjera qe mua me pelqen te shoh,se ne fund te fundit te gjithe kemi ane negative,por ne kete rast nuk na hyjne ne pune dhe sna duhet perderisa na ndajne milje e milje nga njeri tjetri.
Gjithmone me kane konsideruar si personi qe gjej pakez drite edhe ne vendet me te erreta.
(Thoni cte doni ju,ate qe e kam e kam🤪🤣)
Shume perqafime o njerez te mire te Perendise☺️
oj e Mire!
 
Doja te hapja ate temen: "Ankesa forumore", dhe t'ju thoja: SHFRYHUNI! 😁 Por, me vone thash: JO! Nuk do sjelle asgje te mire!

U be ca dite qe sinqerisht forumi te jep nje ndjesi negative. Shoh njerez qe une kam simpati (dmth te gjithe ju; per te gjithe kam simpati seriozisht per aspekte te ndryshme; tek secili shoh gjera te mira, te bukura qe mund te perfitojme te gjithe) qe kapen kot me njeri tjetrin dhe them: A s'mundemi te jetojme te gjithe ne harmoni?!
Plus, a se beni dot kaq pak gje per Solin ju? 😁😇


Ndaj, le te jete kjo teme per dashurine.
Nese realisht keni xhan dikend e doni t'ia shprehni publikisht: Mos Hezitoni!
Nese doni te falni dike: Mos Hezitoni!
Nese doni te kerkoni Falje: Mos Hezitoni!
Nese doni te jepni nje Urim: Mos Hezitoni!

BlogBanner_SpreadLove_800x.jpg
Temë mjaft e bukur, por edhe temat e shfryrjeve kanë anë pozitive. Së paku për shfyrësin/en 😁

Xhan e kam @Robin edhe pse nuk e shprehi aq sa duhet.
I fal të gjithë që kanë gabuar ndaj meje, me qëllim apo pa.
I kërkoj falje vetes që mbase nuk kam treguar mirësi sa duhet.
Dhe uroj që të gjithë të keni shëndet, mirëqenie dhe të qeshura pa fund.
 
Temë mjaft e bukur, por edhe temat e shfryrjeve kanë anë pozitive. Së paku për shfyrësin/en 😁

Xhan e kam @Robin edhe pse nuk e shprehi aq sa duhet.
I fal të gjithë që kanë gabuar ndaj meje, me qëllim apo pa.
I kërkoj falje vetes që mbase nuk kam treguar mirësi sa duhet.
Dhe uroj që të gjithë të keni shëndet, mirëqenie dhe të qeshura pa fund.
Edhe une te kam shume xhan e mira, e dashura , e embla Desa ❤️🤗 Je njeri i veçante, dhe une i vleresoj njerezit qe e ruajne ate miresine qe kane brenda vetes se tyre ne nje kohe ku eshte shume e veshtire te jesh njeri i mire.

Po vazhdoj njelloj edhe une , i fal te gjithe atyre qe me kane bere keq me qellim ose pa.
Dhe ju kerkoj falje nese kam lenduar dike, por qe ta dine se une me qellim asnje nuk lendoj.
Shendet dhe te mira paçit te gjithe!
 
Po vazhdoj njelloj edhe une , i fal te gjithe atyre qe me kane bere keq me qellim ose pa.
Dhe ju kerkoj falje nese kam lenduar dike, por qe ta dine se une me qellim asnje nuk lendoj.
Shendet dhe te mira paçit te gjithe!
Edhe pse nuk ju njoh mund te them se lexova mjaft fisnikeri ne kete formulim! 😊
 
Edhe une te kam shume xhan e mira, e dashura , e embla Desa ❤️🤗 Je njeri i veçante, dhe une i vleresoj njerezit qe e ruajne ate miresine qe kane brenda vetes se tyre ne nje kohe ku eshte shume e veshtire te jesh njeri i mire.

Po vazhdoj njelloj edhe une , i fal te gjithe atyre qe me kane bere keq me qellim ose pa.
Dhe ju kerkoj falje nese kam lenduar dike, por qe ta dine se une me qellim asnje nuk lendoj.
Shendet dhe te mira paçit te gjithe!
🤗🤗🤗
Ty duhet te lexojme me shume ketu.
Respekte e dashur!
 
Redaktimi i fundit:
Mendjet e ndritura prodhojne gjithmone mendime pozitive.Do ti te merresh me dicka tip ankesash ti,por prape njeriu sdel dot nga vetja,edhe pse duhet te themi qe ketu ne forum bejme shume shaka dhe sbesoj te kete vend per merí e vrere.Dhe une asnjehere se kam kuptuar pse ne disa raste shoh nje inat dhe mllef ne menyren e komunikimit,por gjithsesi mundohem ti justifikoj se ndoshta ndonje keqkuptim sjelle situata te tilla.

Tani per temen cte them une.Forumi per mua ka qene nje vend argetimi qe e kam shijuar si kam dash pa u ndikuar nga Ai apo Ajo.
Ne cdo person,pa perjashtim kam pare ato gjera qe mua me pelqen te shoh,se ne fund te fundit te gjithe kemi ane negative,por ne kete rast nuk na hyjne ne pune dhe sna duhet perderisa na ndajne milje e milje nga njeri tjetri.
Gjithmone me kane konsideruar si personi qe gjej pakez drite edhe ne vendet me te erreta.
(Thoni cte doni ju,ate qe e kam e kam🤪🤣)
Shume perqafime o njerez te mire te Perendise☺️
🤗
Kenaqesi tek te lexova!
urime per formen e pjekur dhe sensibel qe mendon.
Praktikisht keshtu duhet te mendojne njerzit sidomos ne fushen e virtualitetit.
Ska nevoje qe gerrvishtesh plagen e askujt ,dhe as ti cilsosh te metat e ti/saj.
Ne s`jemi as prinderit,as mesuesja dhe aq me teper te vete shpallur si me te `zgjuar`!?"
 
Edhe une te kam shume xhan e mira, e dashura , e embla Desa ❤️🤗 Je njeri i veçante, dhe une i vleresoj njerezit qe e ruajne ate miresine qe kane brenda vetes se tyre ne nje kohe ku eshte shume e veshtire te jesh njeri i mire.

Po vazhdoj njelloj edhe une , i fal te gjithe atyre qe me kane bere keq me qellim ose pa.
Dhe ju kerkoj falje nese kam lenduar dike, por qe ta dine se une me qellim asnje nuk lendoj.
Shendet dhe te mira paçit te gjithe!
Ti je si shpirt ❤

Ps: e paskam lën pa nisur 🤣🤍❤
 
Top