Dashuri Forumore! (miqesi)

Doja te hapja ate temen: "Ankesa forumore", dhe t'ju thoja: SHFRYHUNI! 😁 Por, me vone thash: JO! Nuk do sjelle asgje te mire!

U be ca dite qe sinqerisht forumi te jep nje ndjesi negative. Shoh njerez qe une kam simpati (dmth te gjithe ju; per te gjithe kam simpati seriozisht per aspekte te ndryshme; tek secili shoh gjera te mira, te bukura qe mund te perfitojme te gjithe) qe kapen kot me njeri tjetrin dhe them: A s'mundemi te jetojme te gjithe ne harmoni?!
Plus, a se beni dot kaq pak gje per Solin ju? 😁😇


Ndaj, le te jete kjo teme per dashurine.
Nese realisht keni xhan dikend e doni t'ia shprehni publikisht: Mos Hezitoni!
Nese doni te falni dike: Mos Hezitoni!
Nese doni te kerkoni Falje: Mos Hezitoni!
Nese doni te jepni nje Urim: Mos Hezitoni!

BlogBanner_SpreadLove_800x.jpg
 
Redaktimi i fundit:
Pse tallesh 🤣🤣 shoqa e fundit single bëri dasmën para ca ditësh 🤣🤣,jam në njohje e sipër me dy Braziliane por të shohim 🤣🤣🤣
Jojo daj un pet vete i du shqiptare .ti bej cte dush🤣

Ehh shoqja bjonde sy kalteroshe 😜🤣🤣🤣
 
Mos se akuzojn kot per grupime 🤨🤣
Thuj me ata qe me ngjit mhb 🤗
🤣🤣Gjete ti daj,ata që jan përmend bashkë me mua nuk para i plq grupet 🤣
Ata që më bëjn të ndihem mirë dhe më heqin çdo ndjenjë negative po e them më mirë 🤍🌞
 
🤣🤣Gjete ti daj,ata që jan përmend bashkë me mua nuk para i plq grupet 🤣
Ata që më bëjn të ndihem mirë dhe më heqin çdo ndjenjë negative po e them më mirë 🤍🌞
Ate thuaj daj . Renci ka t kalojm mir e tna lexojn per mir perher 🤗
 
Top