Dashuri Forumore! (miqesi)

Doja te hapja ate temen: "Ankesa forumore", dhe t'ju thoja: SHFRYHUNI! 😁 Por, me vone thash: JO! Nuk do sjelle asgje te mire!

U be ca dite qe sinqerisht forumi te jep nje ndjesi negative. Shoh njerez qe une kam simpati (dmth te gjithe ju; per te gjithe kam simpati seriozisht per aspekte te ndryshme; tek secili shoh gjera te mira, te bukura qe mund te perfitojme te gjithe) qe kapen kot me njeri tjetrin dhe them: A s'mundemi te jetojme te gjithe ne harmoni?!
Plus, a se beni dot kaq pak gje per Solin ju? 😁😇


Ndaj, le te jete kjo teme per dashurine.
Nese realisht keni xhan dikend e doni t'ia shprehni publikisht: Mos Hezitoni!
Nese doni te falni dike: Mos Hezitoni!
Nese doni te kerkoni Falje: Mos Hezitoni!
Nese doni te jepni nje Urim: Mos Hezitoni!

BlogBanner_SpreadLove_800x.jpg
 
Redaktimi i fundit:
E kush do me thoshte te dua me shume se Dashnia ime @NeVertiti ?
Teme shume e bukur @Soulmind . Te lumshin duart .🤗
P.s
Me gjetet pa pregatit per qoka po dy fjale do ja them asaj qe Eshte arsyeja me e bukur qe jam ktu .
@NeVertiti je melodia me e bukur qe kam degjuar gjate jetes time virtuale. Je njeriu me i bukur .
Je njeriu me paqesor qe kam njohur .
Faleminderit zotit qe te beri pjes te jetes time .
Prisja te isha e para ne liste Por ska gje rendesi ka qe ti sme harrove .😝
Te dua shume. Je vertet shembull per tu ndjekur .💕❤️
Shiko fotografinë 1953278


Personat tjere qe do permend miqt e mi te vyer nga te cilet un marr shume ndjesi pozitive e Pse jo mesime jete .
Po filloj me @Raniaa
Rania ime e embêl qe jam kaq e lumtur qe te rigjeta perseri ti amo dolcezza 💕, @Desa qe po ben shume mungesa dhe uroj te jete mire . ❤️
@ReNdEx qe pavaresisht cdo gjeje ka qen gjithmone prezent kur kam pat nevoje per nje mik te mire .:)
@Soulmind qe mundohet te sjelle me te miren e mundshme pavaresisht se ndodh qe mos merremi vesht ndonjehere :) ama Eshte nga njerezit qe ka respektin tim per ato cka percjell te mua ne kohen qe fal .🤗
Do permend pa diskutim hic @E**A** per ate qe eshte . Pa menduar dy here ky hy tek ata persona qe do ja ndjeja mungesen Nese sdo ishte me ktu 🤗. Kontributi qe jep pervec personalitet te bukur me ben ta admiroj e tja shpreh publikisht qe e kam shume per zemer .😘

@Lauri …ça te them per kte ?!
Eshte vlere per kte faqe . Knaqesi kur e lexoj .p.s per te
Tjerat po rezervohem 😝

Do permendja miqt e mi @Element dhe @Hartini . Ils sont adorables. Élément me knaq shpirtin dhe syrin me bukurite qe sjell kurse hartini me ben ti hyj Arkivit me hunde per te lexuar postimet e tij qe jan mesime jete .
Je vous aime beaucoup mes amis 🤗🤗

Listes qime do i shtoja dhe @Lise qe Eshte si amore ne shikim te pare . Humor , bukuri mencuri tipike goc deti 😍😜 dhe pa diskutim @Baba nga Durrsi qe ka qen dhe do ngele lokalisti i zemres time ❤️🤗

Do shtoja dhe @Çobani qe me knaq me humorin e tij 😋 dikur hidhte vargje do doja shume ta shihja konkurent/ rival ne konkursin e letersise.:p

Gjithashtu ehhhhh si mund te mos e permendja @Adam Kadmon per aq pak kohe mund te them qe duket sikur po me lexon shpirtin .
Uroj mos gaboj . Po fundja kemi then nga gabimi meson apo jo Adam ?😁😝
Emrat e tjere ne nje liste tjeter. 😍
Lovee per te gjithe ju me lart 💕Shiko fotografinë 1953277
jooooo kjo s'esht e vertete jam ne enderr!🥱
 
Jo, jo sme mashtroni dot me shpreh deculine ketu se ta vjedhin ;) sapo i shkrova ne PM, jo per dashurine, por per mungesen e madhe qe kam ba :p
 
Të jet për të qarë filloj unë dhe tutje se do përmbyteni 🤣
Eshte teme dashurie kjo ... fali dy brinje qingji dhe do marresh pafund bekime virtuale . Fal nje buzeqeshje dhe forumi do qeshe me ty . Qaj dhe te gjithe do te braktisin virtualisht . 😜
E ke vene re , sa qesh une ne forum ... ja kam pare hajrin me thene te drejten 😂

Pervec nje zhabe qe sa here e lexoj me ben te nxjerr zorret nga neveria.te gjithe i kam xhan e miq te mire .i du fort gezojne respektin tim si ato qe kam vite qe i njoh si ato qe i kam njohur keto dy apo tre vitet e fundit 🤗🤗🤗🤗
Ta dua shumë shpirtin dashnia jeme ❤
 
Nuk eshte e thene o Lauri . Ja une psh e kam pare realisht @Bebw ne Lungomare ... i pagova edhe tavolinen dhe i thashe kamarierit , po te pyeti per mua thuaji qe jam @idituri 🤣🤣
Shpifs 🤣🤣🤣do të bëj copa 🤣se I dituriishte burrë i ndershëm .Thuaj vajta unë dora vetë dhe hëngrëm qofte zgare dhe pim raki koçimare 🤣
 
@princesha @Arfenilla Ju kam si moter 😘😘
@Endrra @ZHIGO @LeVoyageur @Monique @Sirius. Mungoni shume!🥺
@NeVertiti Love back! ❤️
@Peperina Faleminderit per fjalet e dashur. Njejte dhe une ❤️🤗
@Bebw @Xhelozi Xhan Soli juve,shume! 🥰🤗🤗🤗
@E**A** Bookmate! 😁🤗
@Raniaa @Narta @VIP Me pelqen harmonia qe falni! 🤗🤗🤗
@ReNdEx Per 11 vite me ke thene gjithmone: Si t'ka vllai ty? S'kam c'te shtoj me 🤗
@Loverboy @SunFIower @Yara @NGU Sa me shume t'postoni ju aq me lezet ka dhe forumi.(per mua) 🤗🤗🤗
@Tuana @Didi @E3 Come back here!!!! 🤣
@C3nI kam perzemersi verter, sikur vlla ne fe 🙂
@Punk1 me fal sh gallate 😁
@Baba nga Durrsi Konsideraten maksimale ne cdo aspekt! 🤗
@Element Na kenaq syte me fotot 🙂
@Desa respekt dhe pjekuri ne mendim 🤗
@WxP Lokomotiva e FV 😊

@Lauri & @Mogli @Royals i kam permend me pare 😊🤗

p.s. @[^_^] &Vajza do doja ti rilexoja serish mes nesh 🤗
 
@princesha @Arfenilla Ju kam si moter 😘😘
@Endrra @ZHIGO @LeVoyageur @Monique @Sirius. Mungoni shume!🥺
@NeVertiti Love back! ❤️
@Peperina Faleminderit per fjalet e dashur. Njejte dhe une ❤️🤗
@Bebw @Xhelozi Xhan Soli juve,shume! 🥰🥰
@E**A** Bookmate! 😁
@Raniaa @Narta @VIP Me pelqen harmonia qe falni! 🤗🤗🤗
@ReNdEx Per 11 vite me ke thene gjithmone: Si t'ka vllai ty? S'kam c'te shtoj me 🤗
@Loverboy @SunFIower @Yara Sa me shume t'postoni ju aq me lezet ka dhe forumi.(per mua) 🤗🤗🤗
@Tuana @Didi @E3 Come back here!!!! 🤣
@C3nI kam perzemersi verter, sikur vlla ne fe 🙂
@Punk1 me fal sh gallate 😁
@Baba nga Durrsi Respekte ne cdo aspekt! 🤗

@Lauri & @Mogli i kam permend me pare 😊🤗
hajde dashni ne shume fronte 😂
 
@princesha @Arfenilla Ju kam si moter 😘😘
@Endrra @ZHIGO @LeVoyageur @Monique @Sirius. Mungoni shume!🥺
@NeVertiti Love back! ❤️
@Peperina Faleminderit per fjalet e dashur. Njejte dhe une ❤️🤗
@Bebw @Xhelozi Xhan Soli juve,shume! 🥰🥰
@E**A** Bookmate! 😁
@Raniaa @Narta @VIP Me pelqen harmonia qe falni! 🤗🤗🤗
@ReNdEx Per 11 vite me ke thene gjithmone: Si t'ka vllai ty? S'kam c'te shtoj me 🤗
@Loverboy @SunFIower @Yara Sa me shume t'postoni ju aq me lezet ka dhe forumi.(per mua) 🤗🤗🤗
@Tuana @Didi @E3 Come back here!!!! 🤣
@C3nI kam perzemersi verter, sikur vlla ne fe 🙂
@Punk1 me fal sh gallate 😁
@Baba nga Durrsi Respekte ne cdo aspekt! 🤗

@Lauri & @Mogli i kam permend me pare 😊🤗
Je shume e mire dhe te falenderoj per miresine qe me dhuron🙏🤗😘😘
 
Top