A ju ka marre malli? Per kë? Për çfarë?!

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Më ka marr malli ,shumë më ka marr
Në dhomën time s'mbaj më kalendar
Dhe një që pata e bëra cop e çik
Kush i bëri muajt me nga 30 ditë 🥺
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mire ne pune nxehte plasem 🥵🥵🥵

Si te kam ty soul? 🤗🤗
Vape ka bere goxha...
Une pak e lodhur ca nga e ecura keto 2 dite. S'jam mesuar te eci kaq shume 🤣

Po sh mire shyqyr 😊🤗
 

Monique

With or Without u
Me ka marre posi , por jo per ju
Per ata qe si kam prane e smund ti kem per nje apo dy arsye
Por ata e dine se brenda vetes i kam shume xhan , edhe pse goja ime eshte cik helm lool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Desa

Felix Culpa
S/M
Për netët e vona te turni i tretë me @elle 🤗
 

Jetmira

V.I.P
Screenshot_20220413-111913~2.jpg
Për bebuthin tim :(:(
Kam qenë mësuar të më vinte nga pas kudo ku shkoja.
Edhe më priste në lagje sa herë vija nga puna.
Nuk thonë kot se dashuria e kafshës është më e sinqertë se e njeriut💔😍😊🤗
 
Top