A ju ka marre malli? Per kë? Për çfarë?!

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Hic fare! 🤗🤗
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Për tu kthyer pas në fëmijëri tek ajo vajza e pafajshme dhe e qeshur pavarsisht çdo gjëje🌞
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Per nje kohe kur cdo gje vleresoheshte, jeta ishte me pak dinamike, vizitonim familjen,farefisin,shoqerin pa termine,dhe askujt nuk i prisheshte qefi. per femijerin time, ku jetoja ne nje bote qe e krijova ne mendjen time, me mungon jeta pa brenga,ku brenga me e madhe ishte mesimi dhe mos me ik filmi vizatimor i preferuar, ku mund te shikonim tv gjithe familja bashk, pa u shqetesuar se do dal dicka qe sduhet. tani me duket jeta se imponim, sikur teknologjia ka zene nje vend te rendesishem ne jetet e njerzve, dhe kane filluar me shume te kaloj kohe ne to se me njerez. sa mall ndjej per nje kohe, e qe ajo skthehet me.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mua jo per vete,po ke ka marr per mua,te bej si te bej e nja dy jave🤣🤣🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Aq me ka marre malli per ty sa do te doja te nxirrja nga endrra te te perqafoja fort dhe ti puthja syte ❤
Ua Ledia. Dhe tek une depertoi kjo qe ke shkruar! Uroj ta takosh kushdo qofte!
 

Titanic

Antarë i Respektuar
Për ti treguar atij personi se çfarë kam bërë sot dhe si më shkoj dita, meqensë e bënim shpesh këtë.
 
Top