A ju ka marre malli? Per kë? Për çfarë?!

Hope

◕‿◕
Uhhh bile bile me 3 ,veç nga malli për veshkat fillova fasulet ??
A të merr malli për mua ti e pa shpirt(shpirti yt dhe zemra ime kan ik me pushime ??)
Po une me kete kohe qe eshte jashte mund te ha fasule, se dimer thuajse :p po ce do kush mi gatuan... se une smar vesh nga keto pune.
Sill ti nje veshk ketu, se me mjafton mua :p
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Po une me kete kohe qe eshte jashte mund te ha fasule, se dimer thuajse :p po ce do kush mi gatuan... se une smar vesh nga keto pune.
Sill ti nje veshk ketu, se me mjafton mua :p
Ta di Arfenilla që po bëjmë tradhti bashkë edhe siçkat e mija do ti servir në pjat ??
 

Hope

◕‿◕
U shtofshin thuaj si neuronet e Pukut ????
Amin!
Prayer GIF
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
po me ka mare
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Jeta ka shume ndjenja dhe emocione?
E nder me te bukurat eshte malli qe ndjejme ne shpirt per njerëz qe gjejme neper kujtime kur ndjejme mall hyjme dhe i kerkojme,duke mbyllur syte dhe udhetu ne kohe, per m'u cmall❤️
Mka marre malli per "The Old ME" ne ca situata. Kete e ndjeja per momentin
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Me ka marre malli per nje person shume te rendesishem qe ka qene dhe do te jet pjes e shpirtit tem sa te kem fryme. Najher mendoj sa mire e kemi kete forum qe themi ca ndjejme dhe pse e dim qe kurr sdo e lexojne ?
 

Loverboy

A pretty face can never trick me

Loverboy

A pretty face can never trick me

Loverboy

A pretty face can never trick me

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Te zgjohem heret ne te zbardhur e te lahem ne detin e qete, qe flen,, vetem une dhe deti.
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Me ka marre malli per nje person shume te rendesishem qe ka qene dhe do te jet pjes e shpirtit tem sa te kem fryme. Najher mendoj sa mire e kemi kete forum qe themi ca ndjejme dhe pse e dim qe kurr sdo e lexojne ?
 
Top