A ju ka marre malli? Per kë? Për çfarë?!

Jetmira

V.I.P
Më merr malli për vitet që po ikin..
Më merr malli për kohët kur studioja.
Për ditët kur isha më e re,e shfrenoja veten dhe dija sesi ta shijoja jetën.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Mire qe kemi nga 2 veshka secila se kompensojme pak humbjen e te tjerave:p
A te mer malli per veshkat ty?:p
Doctor Nurse GIF by nerdbugs
Më ka marr malli për tyy
Ps: kush e ka kontaktin e shoqes Shpresa ? 😔
 

Lauri

Anunnak
Ca do me thene?
.... nostalgji...🤔🤪
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une e permalluar kam lind 🤣
Une edhe te tashmen pervec qe shijoj lumturine me kap dhe 1 mall nga frika se mos e humbas ate qe kam... M'u kujtua 1 dedikim qe i kam bere vajzes, i ndjere deri ne thellesi te shpirtit. Pasi pershkruaj momentin magjik qe po perjetoja duke e soditur, ne fund e mbyll me:
"D. ndjej mall edhe kur te mbaj shtrenguar ne gji..."
Ndaj pyetja: a ke mall per mua eshte e kote. Kam aq shume dhe per aq sh njerez, gjera, vende, biseda, kujtime... yhyyy....
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Jeta ka shume ndjenja dhe emocione?
E nder me te bukurat eshte malli qe ndjejme ne shpirt per njerëz qe gjejme neper kujtime kur ndjejme mall hyjme dhe i kerkojme,duke mbyllur syte dhe udhetu ne kohe, per m'u cmall❤️
Shiko fotografinë 416297d4591439ea5dfa682e0a923b22.mp4


Mam je dashuriiiiiiiiiii e shpirtit tim e te kam jettttt.
Gjithcka kam bere qe te shoh te qete e te gezuar, nuk te kam thene kurre jo, e kur te perqafoj aroma jote nuk ka krahasim mam, shpirt, fryme, o dashuriiiiiiiiiii 🥰
Shiko fotografinë 416297d4591439ea5dfa682e0a923b22.mp4
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Une e permalluar kam lind 🤣
Une edhe te tashmen pervec qe shijoj lumturine me kap dhe 1 mall nga frika se mos e humbas ate qe kam... M'u kujtua 1 dedikim qe i kam bere vajzes, i ndjere deri ne thellesi te shpirtit. Pasi pershkruaj momentin magjik qe po perjetoja duke e soditur, ne fund e mbyll me:
"D. ndjej mall edhe kur te mbaj shtrenguar ne gji..."
Ndaj pyetja: a ke mall per mua eshte e kote. Kam aq shume dhe per aq sh njerez, gjera, vende, biseda, kujtime... yhyyy....
Seriozisht,ceshte kjo frike qe ndjejme ndonjehere sikur do humbim ato qe kemi?!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Seriozisht,ceshte kjo frike qe ndjejme ndonjehere sikur do humbim ato qe kemi?!
1. Mendoj nga ngjarjet e dites. Jemi deshmitar si njerezit humbasin shume gjera. 2. Nga frika mos nuk e perballojme xy sprove. 3. Por dhe fakti qe ne si njerez ne forma te ndryshme e kemi perjetuar dhimbjen. Edhe nuk duam ti kemi serish ato ndjesi.

ne lidhje me rastin 1.
Nuk e di a e pe ate rastin e aksidentit te rr. kavajes. Qe ishin 1 cift me bebe duke kaluar rrugen.

Ate dite une kam qene fiks aty me familjen por orar i ndryshem. Dhe te nesermen komplet rruga ne urban m'ka kaluar duke imagjinuar skenen po te ishim ne. Imagjinoja dhe manovrat e gjithkujt, edhe shkurtimisht bera 1 roman dmth ne mendje. Aq sa padashje kuptova se isha gati ne te qare.
Hoqa mendjen direkt pastaj. 😊

ne lidhje me arsyen 3.
Kur vendosa te iki nga Shqiperia per here te pare isha sh entuziaste. Aspak e merzitur. 🤣
Kur arrita atje dhe kuptova se kisha ik sh larg, u merzita, e perjetova, edhd derrci verrci dmth. qe tmos zgjatem.

Pas shume vitesh kur e lashe ate shtet e dija 100% cdo kaloja. Dhe 2-3 muaj para me kapte trishtimi nga modeshira e jetimit te atij trishtimi qe do te vinte. Dhe une e dija komplet cdo kaloja.
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Jeta ka shume ndjenja dhe emocione?
E nder me te bukurat eshte malli qe ndjejme ne shpirt per njerëz qe gjejme neper kujtime kur ndjejme mall hyjme dhe i kerkojme,duke mbyllur syte dhe udhetu ne kohe, per m'u cmall❤️
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
🙊🥺
 
Top