A ju ka marre malli? Per kë? Për çfarë?!

Ania

Antarë i Respektuar
Jeta ka shume ndjenja dhe emocione?
E nder me te bukurat eshte malli qe ndjejme ne shpirt per njerëz qe gjejme neper kujtime kur ndjejme mall hyjme dhe i kerkojme,duke mbyllur syte dhe udhetu ne kohe, per m'u cmall❤️
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Më ka marr malli për kos(kos bio),kosin ta tund në dybek e ta bëj dhallë ?
 

Monique

With or Without u
Me ne fund nje teme ku te shfryjme mallin e gushtit dhe te presim rrebeshin e shratorit
Me ka marre malli shume me ka marre , mjafton nganjehere nje vend ,nje fjale ,nje kujtim per tu bere nostalgjik
Ja ashtu o trendafili bardh...
 

Ania

Antarë i Respektuar
Me ne fund nje teme ku te shfryjme mallin e gushtit dhe te presim rrebeshin e shratorit
Me ka marre malli shume me ka marre , mjafton nganjehere nje vend ,nje fjale ,nje kujtim per tu bere nostalgjik
Ja ashtu o trendafili bardh...
Ja, muaj te mbare per Ty dhe te gjitheve ne forum??
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Më ka marr malli për ambientin e forumit kur jam regjistruar për herë të parë ku mbizotëronte alegria të gjithë së bashku,më mungon ai bashkim antarësh që ishte i pathyeshëm nga të jashtmit
 

Ledia

❤Shkodrane❤
@Bebw se mire eshte dhe tani. Pak nga pak po kthehet si dikur.se dofilloj ftohti edo strukemi gjithe afer njeri tjetrit?
 

Hope

◕‿◕
Më ka marr malli për kos(kos bio),kosin ta tund në dybek e ta bëj dhallë ?
Ty te ka mare malli per Pavionin, pse genjen?
Sic e thash dhe me heret, duke mos patur shpirt, nuk ndjej mall keshtu qe jam ne regull :p
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ty te ka mare malli per Pavionin, pse genjen?
Sic e thash dhe me heret, duke mos patur shpirt, nuk ndjej mall keshtu qe jam ne regull :p
Më ka marr malli për pavionin ,për buallenjt pra ??
Edhe ti pa shpirt , mua vetëm veshkat më kan ngel,shpirti iku me zembrën ??
 

Hope

◕‿◕
Më ka marr malli për pavionin ,për buallenjt pra ??
Edhe ti pa shpirt , mua vetëm veshkat më kan ngel,shpirti iku me zembrën ??
Mire qe kemi nga 2 veshka secila se kompensojme pak humbjen e te tjerave:p
A te mer malli per veshkat ty?:p
Doctor Nurse GIF by nerdbugs
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Mire qe kemi nga 2 veshka secila se kompensojme pak humbjen e te tjerave:p
A te mer malli per veshkat ty?:p
Doctor Nurse GIF by nerdbugs
Uhhh bile bile me 3 ,veç nga malli për veshkat fillova fasulet ??
A të merr malli për mua ti e pa shpirt(shpirti yt dhe zemra ime kan ik me pushime ??)
 
Top