Votoni per Shqiperine!

Neser jane zgjedhjet qendrore ne Shqiperi, por dhe pse eshte heshtje elektorale me duhet te bej nje nderhyrje reflektimi per veten dhe gjithesecilin prej jush qe me lexon.

Eshte e drejta dhe detyrimi yne moral dhe ligjor per te shpehur bindjen dhe vendimin tone se kush do na qeverise 4 vitet e ardhshme.

Do ju beja thirrje te gjitheve qe kane mundesi te shkojne te shprehin vullnetin e tyre te lire per te miren e Shqiperise, duke lene menjane interesat personale dhe shitblerjen e te ardhmes dhe dinjitetit te tyre.

Le te mendojme me qetesi kush alternative eshte e keqja me e vogel per kete vend apo akoma me idealja cila eshte alternativa me e mire qe do te na drejtoje per 4 vitet e ardhshme. Mos mendoni si partiake por mendoni si qytetare qe duan te miren e vendit te tyre, te femijeve te tyre.

Nuk dua te ndikoj me opinonin tim tek ju por ama dua tju them se nese uji nuk qarkullon qelbet.

Uroj me zemer qe procesi te kaloje me sa me pak rremuja dhe sa me pak krime.

Fitofte e ardhmja me e mire!
 
I ben dot PS-ja 70+1 deputete apo do shkoje ne koalicion?

Nderkohe Basha ben mire te jape doreheqjen, sepse na detyroi te durojme ket psikopat edhe 4 vjet te tjera.
 
Ehhh cna la :( @Katil ku je plak a te doli fjala ime ! Te thash nese PD-LSI do ishin ne lista emrore bashk rezultati do ishte 72 me 68 per PD-LSI shife ku je tani...
 
U kuptua qe nga pjesemarrja ne votime sesi do ishte trendi
Nuk kuptojne as ata qe besojne ne PD dhe as ata qe duan ndryshim , se me Lulin thjesht sa i shtoni ymrin Rames.
Eshte per te ardhur keq , qe ky zhgenjim qe kane njerezit sot , dhe fakti qe jane pa asnje alternative e ben Ramen erdoganin shqiptar.
Jam shume darkot me ty. pervec faktit Erdogan shqiptar nuk eshte. Erdogani eshte ne krye jo sepse nuk ka rival, por sepse ka punuar dhe e duan. Ndonese heren e fundit pati ulje, ama me shume se gjysma e Turqise e deshti se ka punuar.

p.s. nqs PD humbet Luli automatikisht duhet te ike. kane nevoje per 1 lider me te forte! Pike!
 
Jam shume darkot me ty. pervec faktit Erdogan shqiptar nuk eshte. Erdogani eshte ne krye jo sepse nuk ka rival, por sepse ka punuar dhe e duan. Ndonese heren e fundit pati ulje, ama me shume se gjysma e Turqise e deshti se ka punuar.

p.s. nqs PD humbet Luli automatikisht duhet te ike. kane nevoje per 1 lider me te forte! Pike!
Erdogani si politikan qe ka me shume se dy mandate ne fuqi.
Mund te kisha thene edhe Putini apo ndonje lider tjeter..po meqe kam lidhje te ngushta me Erdoganin sma merr pet ters qe ia permenda emrin lool
 
Ehhh cna la :( @Katil ku je plak a te doli fjala ime ! Te thash nese PD-LSI do ishin ne lista emrore bashk rezultati do ishte 72 me 68 per PD-LSI shife ku je tani...
Sështë aq e thjeshtë
Shum demokrat do rrinin në shtëpia nga demotivimi

LSI nuk nxorri mandat në 5 qarqe për 4-5% të votave,sikur të kishin bërë sondazhe paraprake dhe të mos luftonte ,shum vota opozitare sdo humbnin por do luftonin për listën tjetër,siduket e kan gënjyer sondazhet
 
U kuptua qe nga pjesemarrja ne votime sesi do ishte trendi
Nuk kuptojne as ata qe besojne ne PD dhe as ata qe duan ndryshim , se me Lulin thjesht sa i shtoni ymrin Rames.
Eshte per te ardhur keq , qe ky zhgenjim qe kane njerezit sot , dhe fakti qe jane pa asnje alternative e ben Ramen erdoganin shqiptar.
Pjesmarrja ishte maksimale të atyre që kan ngel
 
Top