Votoni per Shqiperine!

Neser jane zgjedhjet qendrore ne Shqiperi, por dhe pse eshte heshtje elektorale me duhet te bej nje nderhyrje reflektimi per veten dhe gjithesecilin prej jush qe me lexon.

Eshte e drejta dhe detyrimi yne moral dhe ligjor per te shpehur bindjen dhe vendimin tone se kush do na qeverise 4 vitet e ardhshme.

Do ju beja thirrje te gjitheve qe kane mundesi te shkojne te shprehin vullnetin e tyre te lire per te miren e Shqiperise, duke lene menjane interesat personale dhe shitblerjen e te ardhmes dhe dinjitetit te tyre.

Le te mendojme me qetesi kush alternative eshte e keqja me e vogel per kete vend apo akoma me idealja cila eshte alternativa me e mire qe do te na drejtoje per 4 vitet e ardhshme. Mos mendoni si partiake por mendoni si qytetare qe duan te miren e vendit te tyre, te femijeve te tyre.

Nuk dua te ndikoj me opinonin tim tek ju por ama dua tju them se nese uji nuk qarkullon qelbet.

Uroj me zemer qe procesi te kaloje me sa me pak rremuja dhe sa me pak krime.

Fitofte e ardhmja me e mire!
 
Asnje vote mor kusho se pastaj i bie te ikim fare nga ky vend!
Ka mundesi dhe asnje vote. Serio nuk paska soj me te ndyre se keta te rilindjes. Ky robi me ka bo i nder e ndaj me tundon disi, me shume per burrni se me mi pre krahet se votoj PS.
 
Ka mundesi dhe asnje vote. Serio nuk paska soj me te ndyre se keta te rilindjes. Ky robi me ka bo i nder e ndaj me tundon disi, me shume per burrni se me mi pre krahet se votoj PS.
Mos e shit dinjitetin ish nipce
 
Mos e shit dinjitetin ish nipce
Nuk behet fjale se do shes voten me leke. Kete robin e njoh pa i hy politikes, sot eshte diku drejtor. Mund te them qe e kam edhe shok e disa muaj me pare me beri nje nder. Kaq e gjithsesi une nuk votoj PS. :)
 
Nuk behet fjale se do shes voten me leke. Kete robin e njoh pa i hy politikes, sot eshte diku drejtor. Mund te them qe e kam edhe shok e disa muaj me pare me beri nje nder. Kaq e gjithsesi une nuk votoj PS. :)
Shitje quhet dhe kjo, pa ofeze. ?

Une e kuptoj cfare thua dhe te gjithe kemi miq e te njohur drejtora diku por nuk durohet me ripjellja. Nese jane profesioniste ne ate qe bejne dhe jo partiake do rrine prape ne ato vende pune.
 
Shitje quhet dhe kjo, pa ofeze. ?

Une e kuptoj cfare thua dhe te gjithe kemi miq e te njohur drejtora diku por nuk durohet me ripjellja. Nese jane profesioniste ne ate qe bejne dhe jo partiake do rrine prape ne ato vende pune.
Ka drejtora jo partiake ne shtet? Kur jane?
Te thashe si fillim e kam shok.
Nuk ka lidhje me shitjen aspak kur dikush te kerkon voten tende si nder per hater te shoqerise. Edhe pa i thene per nderin te cilin me beri, nese do me thoshte prape do e mendoja si tani.
 
kur eshte krijuar kjo partia ne Shqiperi?
Ketë personazh sot politik ,kam pasur rastin ta takoj nga afer ne vendet nordike MODEL sinqerisht , u çudita?kur e pashe në rrjetet televizive si politik BURRRË me tre(RRR) te syte e tij sheh thjeshtesine dhe qetesinë, jo si POLITIKANET shqiptar PAÇAVURE?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?????
 
Top