Vlersoni apo zhvlersoni dike ne virtualitet...

Me erdhi si mendim momenti,ja le te nisim te diskutojme ne fushe virtuale ne ajrin virtual,te pa prekshem por te preceptueshem menderisht.
Nga se nisi per te vlersuar,apo mos vlersuar nje "personazh" (anetare) ne formatin virtual.
Cilat jane ato karakteristika,sjellje,postime qe ju bejne nje 'klik' ne mendjen tuaj te afrohi,apo distancohi nga nje anetare.

Dhe si nen paranteze; Ju ka ndodhur shpesh te keni nje antipati per nje anetar/e qe me pas eshte kthyer ne simpati dhe e kunderta.

Ma te mirat per ju uroj!
Dhe per veten gjithashtu. :p
 
Origjinen dhe traditat nuk ti ndryshoj dot . As raki me opinge s te jap dot . Ti thuaj shyqyr qe s ke bere krushqi ne laberi , se do beheshe mbreti i mullarit . 😜😂
Po mire o me jep dhalle me qylaf se nuk harxhohesh keshtu qe edhe traditen e mban edhe nderen e zakonen e ben......do thonin njerezia: kush eshte me e madhe qylafi i Zerit apo mullari Punkut pastaj. :p:p:p
 
Po mire o me jep dhalle me qylaf se nuk harxhohesh keshtu qe edhe traditen e mban edhe nderen e zakonen e ben......do thonin njerezia: kush eshte me e madhe qylafi i Zerit apo mullari Punkut pastaj. :p:p:p
Mullari nuk eshte i imi .. mullari eshte i te gjithe dashamirese te traditave popullore . E keqja vjen nga mushkonjat ne ato nete te nxehta vere . Ka vetem nje menyre ... ose ndez nje bajge te thare e te bere pasterma per te larguar mushkonjat , ose fle bythe mullarit dhe zgjohesh me ca grame gjak me pak ne mengjes dhe me kuroren e mbretit ne koke . Mos u tundo nga buzeqeshjet e grave te fshatit kur te zgjohesh , se me siguri qeshin me kashten e ngelur ne kacurrela 😀
Kemi tradita te cuditshme ne leberit.. mos u habit ti 😜
 
Mullari nuk eshte i imi .. mullari eshte i te gjithe dashamirese te traditave popullore . E keqja vjen nga mushkonjat ne ato nete te nxehta vere . Ka vetem nje menyre ... ose ndez nje bajge te thare e te bere pasterma per te larguar mushkonjat , ose fle bythe mullarit dhe zgjohesh me ca grame gjak me pak ne mengjes dhe me kuroren e mbretit ne koke . Mos u tundo nga buzeqeshjet e grave te fshatit kur te zgjohesh , se me siguri qeshin me kashten e ngelur ne kacurrela 😀
Kemi tradita te cuditshme ne leberit.. mos u habit ti 😜
Ore ke pare ti qe me kete pershkrim qe i bere dhe me detajet qe me cuan peshe kersherine per te prekur magjine e mullarit pa ndiere me te voglen ngucje ndaj kashtes, muckonjave, bajgave dhe buzeqeshjeve te grave. Tecken e seckes qe ja vlen :lol::lol::lol:
 
Ore ke pare ti qe me kete pershkrim qe i bere dhe me detajet qe me cuan peshe kersherine per te prekur magjine e mullarit pa ndiere me te voglen ngucje ndaj kashtes, muckonjave, bajgave dhe buzeqeshjeve te grave. Tecken e seckes qe ja vlen :lol::lol::lol:
Une e bera timen .. tani te ngelet vetem te studiosh literature labe ne raste gezimesh dhe vakish 😂😂
 
Une e bera timen .. tani te ngelet vetem te studiosh literature labe ne raste gezimesh dhe vakish 😂😂
E kam filluar duke provuar te kendoj labce dhe kam arritur te bej me duar kendej e andej vetem, por per te mbajtur ison 5 minuta me duhet te bej xhytje me gjith qylaf ne Jale, qe te perfeksionohet :lol: :lol: :lol:
 
Top