Vlersoni apo zhvlersoni dike ne virtualitet...

Me erdhi si mendim momenti,ja le te nisim te diskutojme ne fushe virtuale ne ajrin virtual,te pa prekshem por te preceptueshem menderisht.
Nga se nisi per te vlersuar,apo mos vlersuar nje "personazh" (anetare) ne formatin virtual.
Cilat jane ato karakteristika,sjellje,postime qe ju bejne nje 'klik' ne mendjen tuaj te afrohi,apo distancohi nga nje anetare.

Dhe si nen paranteze; Ju ka ndodhur shpesh te keni nje antipati per nje anetar/e qe me pas eshte kthyer ne simpati dhe e kunderta.

Ma te mirat per ju uroj!
Dhe per veten gjithashtu. :p
 
Sa lexova titullin mu duk sikur thoshte zhvishni nje nga antaret dhe une qe u bera gati lool lool Pasi ferkova syt mir qenka tem vlersimesh , sapo zgjohesh te pesosh kto zhgenjime ☹️☹️
Mbaji syt mbyll ose hy ne forum pasi te ket dal gjumi mire kshu nuk peson zhgenjime si ky. 😎😎
 
Prap sapo pesova nje tjeter zhgenjim , mendova mos do thoshe behu çun i devotshëm per mua ☹️☹️
Nuk ka shance te marresh zhgenjime nga un se un ne forum hyj me brek hekuri . Pas nje dushi ( larje mendimesh )
E syt naaaah .🤓🤓
 
Top