Vlersoni apo zhvlersoni dike ne virtualitet...

Me erdhi si mendim momenti,ja le te nisim te diskutojme ne fushe virtuale ne ajrin virtual,te pa prekshem por te preceptueshem menderisht.
Nga se nisi per te vlersuar,apo mos vlersuar nje "personazh" (anetare) ne formatin virtual.
Cilat jane ato karakteristika,sjellje,postime qe ju bejne nje 'klik' ne mendjen tuaj te afrohi,apo distancohi nga nje anetare.

Dhe si nen paranteze; Ju ka ndodhur shpesh te keni nje antipati per nje anetar/e qe me pas eshte kthyer ne simpati dhe e kunderta.

Ma te mirat per ju uroj!
Dhe per veten gjithashtu. :p
 
Po ti provoje he burre mos u trem😜
Jo jo se kam frike se i perjetoj edhe vete vleresimet dhe pres te njejten note mbrapsht ... mgjse une s para ve nota . I kam vleresimet me pershkrime .
Per momentin , po te jap nje .... Te lumte dora e vogel 😜😂
 
Jo jo se kam frike se i perjetoj edhe vete vleresimet dhe pres te njejten note mbrapsht ... mgjse une s para ve nota . I kam vleresimet me pershkrime .
Per momentin , po te jap nje .... Te lumte dora e vogel 😜😂
Po shkruan Alexa per mua Kshu qe u lodhe kot
Doren nuk e kam te vogel e kam fiks si pellemba e Skenderbeut😁
Ika tani kaloni si te doni te gjithe jeni te mire ne llojin tuaj! 99% nuk shkruani ate Qe mendoni 😋
 
Jo jo se kam frike se i perjetoj edhe vete vleresimet dhe pres te njejten note mbrapsht ... mgjse une s para ve nota . I kam vleresimet me pershkrime .
Per momentin , po te jap nje .... Te lumte dora e vogel 😜😂
Mos na turpero laberin o djali se ne mbahemi per trima mos ki frik po shko se te tha vet provoje nje her 😂
 
Po shkruan Alexa per mua Kshu qe u lodhe kot
Doren nuk e kam te vogel e kam fiks si pellemba e Skenderbeut😁
Ika tani kaloni si te doni te gjithe jeni te mire ne llojin tuaj! 99% nuk shkruani ate Qe mendoni 😋
Ju lloji juaj , vetem te ikni dini ... ardhjen e keni me protokoll 😜
 
Tme falenderoni dhe te ndiheni mire qe ju nderova me prezencen time qofte dhe per pak caste lol
Excuse my modesty por te verteten thashe
Po ti kafen e pive e te befte mire ... po ndonji lek nuk pashe te hidhje 😂
 
Top