Ti je nje Rrugaç.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Atehere, qe tani une haptas....si zakokisht une i hapur....shpreh vullnetin tim qe te çiftohem me @Nicktjeter

Dhe, jo per tjeter pos pse kjo na e palon te gjitheve....

Ju faleminderit.

Kushtet e mia kundrejt femres qe do te kaloje jeten me mua;

1. Te jesh femer
2. Sinqerisht, duhet te jesh femer
3. Te dish te vishesh bukur
4. Te vishesh si femer
5. Te mos tymosh cigaren (kujdes zemren time)
6. Te dalesh me shoqe por te kthehesh me se voni ne oren 2 te nates
7. Te kthehesh por jo vete e dyta
8 Te me vesh nofka nga me te emblat çdo dite, p.sh; Diti, Piliput, Nacal, Luki etj..
9. Te mos xhelozosh pse profesioni im preukopon jeten time dhe shpesh do jem ne seminare
10. Te flasesh gjithe embel
Ti je si lule Lotus.
Dhe pse rrenjet i ka ne balte , lulja e saj eshte gjithmone e dlire.

Perpos kesaj je shume impenjativ,me plane ecen cdo here? Nuk e jeto me shume momentin?
 

Arditi0007

Love&Love
@Nicktjeter Faleminderit shume per pershkrimin qe me bere. Gjithsesi me pelqen kur me pershkruajne si i lule, por thene te drejten me shume parapelqej te jem karafil (kshu me thone o karafil o kaaaraaafil) ça te bej, jam mashkull por me pelqejne karafilat.

Nderkaq, nuk pajtoj me pershkrimin tend krejt ne fund, porse gjithsesi ke te drejte mendimi — gjithnje do kesh.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
@Nicktjeter Faleminderit shume per pershkrimin qe me bere. Gjithsesi me pelqen kur me pershkruajne si i lule, por thene te drejten me shume parapelqej te jem karafil (kshu me thone o karafil o kaaaraaafil) ça te bej, jam mashkull por me pelqejne karafilat.

Nderkaq, nuk pajtoj me pershkrimin tend krejt ne fund, porse gjithsesi ke te drejte mendimi — gjithnje do kesh.
Kush ta prish ty o karafil :)
Kerkesa te tjera ke? Se mos vjen ndonje udhes pastaj
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nese eshte Rrugaç ,puna e ti.
Te jesh Rrugaç don pune,mundim dhe perkushtim.
S`jane gjerat aq te thjeshta, kur vendose te udhtosh neper pjeshka. ahahahahahahhahahahah
 

Delirium

No description ...
po keta qe kalojne nje here nga Majta dhe nje here nga Djathta a quhen Rrugaç, apo lesht? :p
Po e ke per partite jo , po e ke per doren , prap jo , gezuar me kafe turke ??
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Skemi Rrugaç ketu ne

Vetem cik rrugecer, se pranojme dot si term :p

Sdi pse mua me me pelqen te them rrugace :p
Rrugace femer :p

Jo ty, keshtu kot si term tingllon nice :p
Rrugace, fuck sa nice :p
Biiiip , Biiip
Teme plot me Biiiiiiiiiiiiiip
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ku shkoi Kurvarii?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Rri rri ti e e leshon ndonje prrocke

Kur them une je ber e prapte :p
Sot jom me energji negative, me shif cik dhe si te keqe:p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
He ca ndodhi? U vonove 14 min, tani ndryshoi gjendja e humorit tim.
Jam e qete, qete, qete.... Lol
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Se mos vetem tyja:p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ah sa di tii, s'eshte ne qarkullim per momentin. Do e kuptosh nga reagimi qe do marresh:p
 
Top