Ti je nje Rrugaç.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Dashuri cigane dhe tym cigaresh. Perkedhelje dhe cikerrima gotash te thermuara ndersa perplaseshin njera me tjetren ndersa veren e kuqe e derdhje mbi trupin e tyre te brishte.
Eshte e cuditshme te shkruaj per nje mashkull si ty qe xhaketes i ngre jaket te mos kesh te ftohte fut duart ne xhepa dhe problemet i hedh pas krahave duke hyre ne cazinone e rradhes.
Thone qe kush nuk ka fat ne dashuri ka ne loje, ndersa mjekra jote qe lehte gervish prapanices e kamarieres se rradhes qe ka intimet e kuqe me bishtin e playboy tek celuliti qe veshtire dallohet.
Qindarkat e fundit perfunduan ne tavolinen me goten e whiskey bosh.
Kur vjen momenti per te ikur me buzeqeshjen e bekuar ne fytyre dhe femren e rradhes per te palluar.
Si nje i dashuruar e merr per dore ne dhomen tende tek carcafet e crregullt dhe aty ndizet dhe egersisht organi yt brenda saj. Por jo ste ben kjo gje Rrugaç. Mbase une shkruaj ne menyre romantike per ty.
Por ne mengjes 1/10 e femrave i shpeton indiferences tende kur i le leter ne komodine duke i thene qe kane mengjesin ne frigorefer. Ai numri 1 qe shpeton eshte vetem kur zjarri yt nuk eshte shuar akoma dhe dhe perton te lidhesh kepucet per tia mbathur,te nesermen i kalon duart ne shalet duke e hedhur serish ne shtrat e gjitha kjo per te kenaqur egoizmin tend.
Femra per te kenaqur egoizmin tend.
Femra ne perdorimin e kenaqesise tende.
Nuk eshte mashtrim ai qe ti ben , ka shume diference e jotja eshte aftesi. Aftesi per te palluar cdo nate nje femer tjeter dhe koleksion intimet ne sirtarin e pare ne te majte te raftit.

(web)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Skuptova thelbim...
Mbase e kam un fajin qe Jam pergjumesh
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Hem,me kujton aromen e donzhuanve te disa filmave kjo copeza.
Ka plot meshkuj te tille,qe koleksionojne tanga femrash,ngjyra recipetash,dhe ngjyra lekurash.
Shpesh pyes veten;Se perse nje Rrugaç mashkull s"ka te njejtin reputacion diskriminues si me nje nje femer qe i pelqejne koleksionimet e meshkujve..?!
Apo sepse thjeshte ,i kemi i llastuar ne femrat teper,dhe keta te fundit, perfitojne preversisht mbi butesine tone.

PS; Perse ai shenimi;Web,ne fund.
Tjeter dore krijimi me kujton kjo copeza..:)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Ky titulli eshte shume diskriminus per femren .
Me mire te titullohej ; Ti je nje predator seksual .
 

dangerous

* * * *
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Vete emri Rrugaç pra ja vare nje Rrugaçe , e nje tjetre e nje tjt , i ve ne rradhe .

O sa mire te shtosh nr. e tyre eeeee.
 

Monique

With or Without u
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

se ai eshte Rrugaç...kjo sdo te thote qe ajo e koleksionit eshte Rrugaçe....he tani mos ngaterroni me keto perfundime pa llogjike
 

Abisi

larguar
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Sigurisht qe,nuk kishin se si tu quanin ndryshe,perderisa e lejojn veten te jene pjese e te qenurit pree nje tipi te tille..
 

Monique

With or Without u
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Sigurisht qe,nuk kishin se si tu quanin ndryshe,perderisa e lejojn veten te jene pjese e te qenurit pree nje tipi te tille..

sa larg e hudh ti cuno.....nuk ka lidhje jo , eshte komplet tjeter gje lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Sigurisht qe,nuk kishin se si tu quanin ndryshe,perderisa e lejojn veten te jene pjese e te qenurit pree nje tipi te tille..

Hmmmm
Pse ka ndonje qe e ka te shkruar ne balle une jam tip sherlatani :p

Une besoj se kjo eshte aftesi, te besh nje femer per vete, tani qe femres mund ti pelqejne komplimentet
vardisjet, menyra se si ia shker*hn trurin e ben kjo qe te jete gabim?
Edhe sikur te mos jete asnje nga keto thjeshte te dy adult kane deshirat e tyre , gabim quhet?
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

nuk quhet Rrugaç,quhet femnist :p
eh,ku ka mashkull qe nuk eshte kshu??
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

se ai eshte Rrugaç...kjo sdo te thote qe ajo e koleksionit eshte Rrugaçe....he tani mos ngaterroni me keto perfundime pa llogjike

Nuk po ngaterrojme gje ne , por autori , ne e kundreshtuam termin pikerisht per kete arsye ,
sepse po te mos ekzistonte epiteti Rrugaçe , nuk do ekzistonta as ai Rrugaç , pra jan te lidhura ngusht .
Ai qe pret dru quhet druvar , ai qe shkon me Rrugaçë quhet Rrugaç dhe ai qe shkon me femra quhet merakli .
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Booo shi si bejne meshkujt kur ju preket gjinia :p opo mire sjeni ngop te na quani Rrugaçë por per ata qe shkojne me Rrugaçet as qe behej fjale..ka Rrugaçë po ka e kurvare..

PS: Po ajo qe shkon me meshkuj pse duhet me domosdo te quhet Rrugaçe e jo merak-lie si meshkujt lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

C'jete mizerje per kedo qe e ben kete gje! Mbytshin veten!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Eh,ne merremi te gjykojme Rrugaçet dhe kurvaret.
Ne fakt moralizmi i tepert eshte fukarallek.
Perderi sa dikush,nuk ushtron dhune per te pasur nje raport seksual,pastaj ska pse quhet as Rrugaçe as Rrugaç.
Eshte forma e tyre qe ju pelqen te jetojne jeten e tyre.
Sic dikush realizon planin ne "asortimente" karriere,pune,llafollogjie,moralizmi,keta kane hobi peripecit erotike.
Ku qendron problemi?!
Por s"kuptoje edhe nje gje tjeter,kur te gjithe ne si kope bejme "moralizmin"..,ku jane "Rrugaçet dhe kurvaret?!"
Te jemi kaq te pa baze ne ate qe themi,apo kaq hipokrit?!
Eh,teze qe shoqeria jone e ka pak veshtire ti jap drejtim.
Gjithesesi shoqeria njerzore ndaj eshte e mire,se nuk e pranojme njeri-tjetrin asnjehere pa pargjykuar ,pa krefur mire sipas psikollogjis sone.
Eshte e mire,se pavarsisht cfare themi,nuk ndryshon ajo cfare jemi!
PO.Po kjo bote eshte e mire,edhe pse ka Rrugaçë dhe Rrugaç brenda saj.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Si shume e ke renduar me titullin Nicktjeter. Nje mashkull qe shkon me shume femra do ta quaja Don Zhuan :)

Nuk e kam fjalen per zhigolot :p

hajduti
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Si shume e ke renduar me titullin Nicktjeter. Nje mashkull qe shkon me shume femra do ta quaja Don Zhuan :)

Nuk e kam fjalen per zhigolot :p

hajduti


Hajduto ska me keq se dashuria ndaj nje donzhuani hahahahahaa :p
Keshtu qe kur femrat dashurojne nje te tille,tek ai shetit syte dhe mendjen e relakson trupin neper vesa mengjesore ,le ti quajme,keshtu aventurat e ti.Femra qe e dashuron ate,mbytet ne lot ,dhe mjerisht e ka dhe te veshtire te dashuroje perseri.
Se donzhuanet dashurohen nga femrat,se kane sharmin e afrimitetit,su mungone as zgjuarsia,dhe as perkujdesja ndaj femres se tyre,per aq sa ata te kane nen shikimin e epshit dhe deshires se tyre hahahahaha.
Keshtu qe nje femer romantike,e ndjeshme dhe me parime mbi besimin ne dashurit e perjetshme; Eshte normale qe nje mashkull te tille ta etikoje
" Rrugaç"
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Eshte nje realitet... qe ndodh dite e perdite, per fat te keq....
 
Top