Ti je nje Rrugaç.

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Do ta ket nga halli!

Ne terminologji mjeksore quhet “Displaci e zemres”!
Njerezit me kete simptome e kane te spostuar zemren n mes te kembevete :p
Por ka kur “V” qe e kuron !
Te shkuara :p
 

Summertime

Antarë i Respektuar
Pershkrimi me pelqen, pastaj titulli eshte ceshtje tjeter. Besoj kur shkon me ke te dale perpara quhesh "Rrugaç", kur perzgjedh "qejfli". Dhe numri me sa shkon luan rol. I pari shkon me shume, i dyti me me pak. (Jo simultaneously se nga s'ju shkon mendja ju). Keq me vjen qe femra gjykohet me sh se meshkujt ne kesi punesh, ama.
 

Delirium

No description ...
Pershkrimi me pelqen, pastaj titulli eshte ceshtje tjeter. Besoj kur shkon me ke te dale perpara quhesh "Rrugaç", kur perzgjedh "qejfli". Dhe numri me sa shkon luan rol. I pari shkon me shume, i dyti me me pak. (Jo simultaneously se nga s'ju shkon mendja ju). Keq me vjen qe femra gjykohet me sh se meshkujt ne kesi punesh, ama.
Nuk gjykohet me shume se mashkulli jo !
Madje na i kaloni .
 

Arditi0007

Love&Love
@Arditi0007 une them te futesh tek ciftet e javes per here te pare do mesosh termin dashnore
Vihem ne rradhe ?

Atehere, qe tani une haptas....si zakokisht une i hapur....shpreh vullnetin tim qe te çiftohem me @Nicktjeter

Dhe, jo per tjeter pos pse kjo na e palon te gjitheve....

Ju faleminderit.

Kushtet e mia kundrejt femres qe do te kaloje jeten me mua;

1. Te jesh femer
2. Sinqerisht, duhet te jesh femer
3. Te dish te vishesh bukur
4. Te vishesh si femer
5. Te mos tymosh cigaren (kujdes zemren time)
6. Te dalesh me shoqe por te kthehesh me se voni ne oren 2 te nates
7. Te kthehesh por jo vete e dyta
8 Te me vesh nofka nga me te emblat çdo dite, p.sh; Diti, Piliput, Nacal, Luki etj..
9. Te mos xhelozosh pse profesioni im preukopon jeten time dhe shpesh do jem ne seminare
10. Te flasesh gjithe embel
 
Top