Ti je nje Rrugaç.

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
epo mos ki pretendime per çupe te mire nqs ke pat vese ?
Ves e quan ti ate ??????
Lali ves eshte
bixhozi
pija
hajdutlliku
Xhelozia

kto jane vese
Kurveria nuk eshte ves eshte Ndjenje tek te gjithe mshkujt dhe femrat po ashtu

Qe lind ne Adoleshence dhe vdes kur Piqen te dy si femra dhe mashkulli
PO mashkulli piqe t pak me vonese ca me ba
prandaj dhe ju e merni burrin pak me te medhenj se vetja
se e ka mendjen per familje JO per femra te tjera :D
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ves e quan ti ate ??????
Lali ves eshte
bixhozi
pija
hajdutlliku
Xhelozia

kto jane vese
Kurveria nuk eshte ves eshte Ndjenje tek te gjithe emshkujt dhe femrat po ashtu
Po pse i shan femrat duke i paragjykuar ,se ja ketu doja te dilja .
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Po pse i shan femrat duke i paragjykuar ,se ja ketu doja te dilja
sjam askush une qe te paragjykoj te tjerat ??? nese duhet te paragjykoj ndokend
me duhet tja nis nga vet vetja ti bej autokritike te forte vetes :D Une kurre skam share nji femer
sepse ne jete me ka sjelle nji femer. dhe pasardhesin tim do te ma sjelle ne jete nji femer
cne une te paragjykoj femrat


@Vinjol po thu qe kurveria quhet mosNgopje?
Lok KUrveria per mendimin tim eshte me shume ne ditet e sotshme Mungesa tek PArtnerja
se sa qejfi per nji tjeter.........
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
sjam askush une qe te paragjykoj te tjerat ??? nese duhet te paragjykoj ndokend
me duhet tja nis nga vet vetja ti bej autokritike te forte vetes :D Une kurre skam share nji femer
sepse ne jete me ka sjelle nji femer. dhe pasardhesin tim do te ma sjelle ne jete nji femer
cne une te paragjykoj femratLok KUrveria per mendimin tim eshte me shume ne ditet e sotshme Mungesa tek PArtnerja
se sa qejfi per nji tjeter.........
E para nga inati e dyta nga zanati por ... kto qe jan thjesht one stand night dhe ska fare munges partneri?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
E para nga inati e dyta nga zanati por ... kto qe jan thjesht one stand night dhe ska fare munges partneri?
te lutem mos ma shqeteso telefonin :D
Jam burre i martuar tash :p :p :p :p
 

WxP

Antarë i Respektuar
Me falni pak, une di qe Rrugaç eshte kur shkon me nje femer kundrejt pageses ose nje interesi material te caktuar e dakortsuar paraprakisht !

Faktikisht, nese don tdish @Vinjol nuk kam pas kshu momentesh depresioni apo vetmie. Ndoshta do ti kem mbas antropauzes lol


Ah se harrova, per te qen i sinqerte, me qerasen kur isha te festa birres ne gjermani, ma sollen ne dhome... ishte e para edhe e fundit!
 
Redaktimi i fundit:

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Me falni pak, une di qe Rrugaç eshte kur shkon me nje femer kundrejt pageses ose nje interesi material te caktuar e dakortsuar paraprakisht !

Faktikisht, nese don tdish @Vinjol nuk kam pas kshu momentesh depresioni apo vetmie. Ndoshta do ti kem mbas antropauzes lol
Faktikisht UNe kam pase shume momente depresioni e vetmie........... :p

O shoku mas antropauzes vec per nji gje te duhet
vec me ba shurren
se bilardoja Luhet me steke
Jo me Litar
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Rrugaç ngjan keq se i bie te shkosh me gjith Rrugaçet kshuqe tsham ne t shame ene ju

Qejfli ose feminist hahet pak po Rrugaç s'hahet me asigjo ?
A sa bukur a. Kush tka fut nrrugen e drejte ty? I dreke ka prej meje lol
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Une Jo njihere......
 

WxP

Antarë i Respektuar
Faktikisht UNe kam pase shume momente depresioni e vetmie........... :p

O shoku mas antropauzes vec per nji gje te duhet
vec me ba shurren
se bilardoja Luhet me steke
Jo me Litar
Bobi, Dij qe menopauza po ashtu edhe antropauza jan per nje koh te caktuar dhe kalon !
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@NGU per ty cauce te pershendes

 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Bobi, Dij qe menopauza po ashtu edhe antropauza jan per nje koh te caktuar dhe kalon !
Vini jo bobi
tash mos me detyro te hap temen qe kam mbrojt di-plomen Obsteri gjinekologji se ora 1 e nates a te keqen
 
  • Habi
Reactions: WxP

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Paguan ti? Se jam cik dobet. Vec llafi i mir le t ngele?
Ore @Xhelozi je malok si une ti
a je gjirokastrit
une slej asnji KUr eshte me mu
se Femrat skane shanc PO me zhgenjen :(
 

WxP

Antarë i Respektuar
Në çfarë moshe një mashkull duhet të fillojë të dyshojë se është duke kaluar andropauzën?
Zakonisht shenjat e para fillojnë mbi moshën 50 vjeç, por mbi moshën 60 vjeç ne duhet të kemi kujdes dhe të fillojmë marrjen e testosteronit. Ndërkohë që, te moshat e reja kemi të bëjmë me patologji të tjera, që vijnë nga faktorë të tjerë.
 
Top