Njoftimet e konkursit letrare~22.

Gjoja u merzita ngaqe se pash emrin tim aty.😬
Kam harrruar sh emra.. por t'i shtoje veten. Madje nga inati ma dergo i pari :D
 
Here tjeter tani kur te vjetrohem dhe pak ne forum.
Populli thote: Kush vjen pa ftuar e gjen pa shtruar.
"Populli thote: Kush vjen pa ftuar e gjen pa shtruar."
Kjo nuk funksionon me mua!

Keshtuqe une personalisht po te ftoj te jesh pjese e konkursit :) Po ma ktheve ftesen ka me m'ngel hatri e s'te flas me me goje! 😁 🤗
 
Une bregdetin e nisi mbas 15 korrikut
Zgjateni cik kte muaj😂
Se dua te fitoj😌
 
"Populli thote: Kush vjen pa ftuar e gjen pa shtruar."
Kjo nuk funksionon me mua!

Keshtuqe une personalisht po te ftoj te jesh pjese e konkursit :) Po ma ktheve ftesen ka me m'ngel hatri e s'te flas me me goje! 😁 🤗
Ti mos me fol po te duash nuk detyroj kend te me flasi.
Nuk mundem se nuk kam as motiv e as frumezim.😔
 
Ti mos me fol po te duash nuk detyroj kend te me flasi.
Nuk mundem se nuk kam as motiv e as frumezim.😔

Uaaa i paska ngel hatri me verte :D

Hall me tag e hall pa tag.

Nejse, nje sqarim per te gjithe se mund te kete e te tjere qe verejne keto gjera, jo me tag-u, jo s'me tag-u. :D
Kryesisht na kujtohen ata qe cojne krijime per konkurs, por tagimi nuk ka lidhje. Sot harrojme dike, nje here tjeter asnje.. Njerez jemi :D

Nejse, se sh u zgjata dhe jam deri ne fyt! Kush ka deshire le te sjelle, 🤗 kush jo mos te sjelle 😁se per qef eshte kjo pune!:giggle:

Kalofshi bukur tani!
:)
 
Mjesi oo miqte e mi te PC-se. :D

Si e niset kete muaj njehere? E di qe jam pak me vonese, por une muajin nuk e nis me 1. E nis me Te henen e pare, kshuqe si fillim po ju uroj nje muaj te mbare.
Se dyti, doja t'iua shpifja edhe kete muaj duke ju lajmeruar per konkursin e muajit. haha. Tema eshte: Korrik ~ Dashuri ne bregdet.
Le te mprehen lapsat, te mbushen fletet nga dashuria qe rrjedh si kenge e ligjerime neper damaret tuaj!

Nxitoni te me dergoni dicka, dhe mos e leni per ne fund aman, se merzitem une pastaj! 😁

Data e dorezimit deri me 14 Korrik, ne posten time! :)

Nje tagim per kedo qe harron :D
E nisim me fituesin e kaluar @Xhelozi dhe me te gjithe @TinkyPinky @Hilarious @AnaVie @WxP @Arfenilla @princesha @NeVertiti @Desa @LeVoyageur @Lindiii @No_Sens @ReNdEx @Mogli @Llaqi @Endrra @Raniaa @ZHIGO
Faleminderit 🤗 por mbase do marr pjesë pas pushimit të verës, kur të jem mbushur me frymëzim 😁
 
Dhe 2 dite kane ngelur per konkursin e letersise. Vec 1 krijim me ka ardh lool lool
Si i keni planet?! Do hapim konkurs apo jooo????????
 
Ju ka ra dielli ne koke, ku shofin per krijime kte muaj:p
Do ta sjell une nje me shpall fituse direkt 😂
 
Ju ka ra dielli ne koke, ku shofin per krijime kte muaj:p
Do ta sjell une nje me shpall fituse direkt 😂
Ti vec llafe ke! Pune hic!
 
Pershendetje
Sot dita e fundit e dorezimit te krijimeve! :)
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 5 35.7%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 1 7.1%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 7.1%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 14.3%
 • 6-Elena.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top