Njoftimet e konkursit letrare~22.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf n禱 FV.AL
Adm
@WxP ik bej noj foto e nise tek konkursi tjeter. hahahahaha
Megjithe se ne kete konkurs u bene poet dhe ata qe ishin filozof. :p
Ti tek kjo e fundit hyne pa frike. :p
Fv don filozofi ahahahhahahahahahahaha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Po tag-oj dhe @[^_^] se nuk pranon tag-e ne grup kyyyy meqe na ish vesh dhe bukur, Lol.
Po e bej kete postim vecmas per ty, ama po nuk solle gje, s'kemi per ta harru kurre!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Njerez ika une! Beni shaka vete tani. S'dua te na vijne ankesa qe Stafi ben gjurulldira!

p.s. Konkursi hapet pasneser, dhe mos beni gafe te aludoni emrat pasi te hapet! Se te mjeret ju!


p.s. Nevi: Krijimin ja kam marre. Tani t'beje cte doje ai!
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek Njeriu
Njerez ika une! Beni shaka vete tani. S'dua te na vijne ankesa qe Stafi ben gjurulldira!

p.s. Konkursi hapet pasneser, dhe mos beni gafe te aludoni emrat pasi te hapet! Se te mjeret ju!


p.s. Nevi: Krijimin ja kam marre. Tani t'beje cte doje ai!
Kush o anku per ty moj se do bej cdo gje qe se kam bere deri me son,vec thuama
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Kush o anku per ty moj se do bej cdo gje qe se kam bere deri me son,vec thuama
coja dhe nje krijim nashii me ket rruge,qe te solidarozihesh me se miri . ahahhahahahahahahahah
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Kush o anku per ty moj se do bej cdo gje qe se kam bere deri me son,vec thuama
o Zot! Ja ! kush ma din vleren mua! Ose me sakte arrrin te me kuptoje! :giggle:
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Mjesi oo miqte e mi te PC-se. :D

Si e niset kete muaj njehere? E di qe jam pak me vonese, por une muajin nuk e nis me 1. E nis me Te henen e pare, kshuqe si fillim po ju uroj nje muaj te mbare.
Se dyti, doja t'iua shpifja edhe kete muaj duke ju lajmeruar per konkursin e muajit. haha. Tema eshte: Korrik ~ Dashuri ne bregdet.
Le te mprehen lapsat, te mbushen fletet nga dashuria qe rrjedh si kenge e ligjerime neper damaret tuaj!

Nxitoni te me dergoni dicka, dhe mos e leni per ne fund aman, se merzitem une pastaj!

Data e dorezimit deri me 14 Korrik, ne posten time! :)

Nje tagim per kedo qe harron :D
E nisim me fituesin e kaluar @Xhelozi dhe me te gjithe @TinkyPinky @Hilarious @AnaVie @WxP @Arfenilla @princesha @NeVertiti @Desa @LeVoyageur @Lindiii @No_Sens @ReNdEx @Mogli @Llaqi @Endrra @Raniaa @ZHIGO
 
Redaktimi i fundit:
Top