Njoftimet e konkursit letrare~22.

Pershendetje,pershendetje!
Ja ku ritakohemi perseri sebashku.
Duke falenderuar @Soulmind per organizimin e shkelqyer dy mujoresh qe i beri keti konkursi. 🤗
Tani do vazhdojme serish sebashku ne muajit ne vazhdim.
Tema per muajin qe vjen eshte nje teme e bukur verore dhe qe kujton pushime.
Uroj te gjithe ti shijoni nga pak.

Tema; Gusht~Perendime ne gusht! (sunset)
dhe si gjithmone;
Teme e lire,mirepres cdo varg tuajin.

Krijimet do mirepriten ne posten time private deri me daten 3 shtator.
Pasi konkursi kete muaj do kete pak shtyrje,do hapet me daten 4 shtator
Ju pershendes dhe muaj te mbare ! 🤗
 
Redaktimi i fundit:
Pershendetje,pershendetje!
Ja ku ritakohemi perseri sebashku.
Duke falenderuar @Soulmind per organizimin e shkelqyer dy mujoresh qe i beri keti konkursi. 🤗
Tani do vazhdojme serish sebashku ne muajit ne vazhdim.
Tema per muajin qe vjen eshte nje teme e bukur verore dhe qe kujton pushime.
Uroj te gjithe ti shijoni nga pak.

Tema; Gusht~Perendime ne gusht! (sunset)
dhe si gjithmone;
Teme e lire,mirepres cdo varg tuajin.

Krijimet do mirepriten ne posten time private deri me daten 3 shtator.
Pasi konkursi kete muaj do kete pak shtyrje,do hapet me daten 4 shtator
Ju pershendes dhe muaj te mbare ! 🤗
Te dashurit e mi,jemi ketu ,pres ndonje krijim nga ju;
@Soulmind ,@Parloté . @AnaVie @Hilarious , @No_Sens e te gjithe dashamirsit e vargjeve. :))
 
Te dashurit e mi,jemi ketu ,pres ndonje krijim nga ju;
@Soulmind ,@Parloté . @AnaVie @Hilarious , @No_Sens e te gjithe dashamirsit e vargjeve. :))

Emma Stone Yes GIF by filmeditor
 
@LeVoyageur apo me nis nje krijim per muajin shtator,kur do fillojne shirat.
shkruaj per shirat e vjeshtes,dhe vapen e veres.
 
Jam ne pritje te ndonje krijimi nga ana juaj!!
Mos me harroni!! 🤗
 
Ejjj, jam ne pritje te rrjeshtave tuaj!! 🤗
 
Data 1 e muajit qe vjen troket shpejtttt.
keshtu te nderuar krijues pres krijimet tuaja ne posten time;
Tema;Shtator ~ Udhtime neper endrra.
nje teme e bukur,plus teme e lire si cdo muaj.


@Raniaa , @TinkyPinky dhe ftoj dhe @Narta per ndonje krijim.
Pa harruar dashamirsit e cdo muaj,te cilet ne postin e rradhes do i tagoj. ahahahahahah
 
Tema;Shtator ~ Udhtime neper endrra.

ejj dhe 4 ditee,kush ka mundesi te me dergoj ndonje strof ,varg,niseni ne posten time,pasi ndryshe s`do kemi konkurs letersie,ta dini. 🤗
@Raniaa bej dickaa te bukru e spontane se kam pare qe ke shpirt poetik, @Peperina dashni jam ne pritje,si mbyllje @Desa dhe @Bebw dy dashamirset e konkursit per dergime ndaj ti.
E cdo antare eshte i mirepritur.
@Soulmind ca ke bo mire!? ahahahhaha
Ku ndodhen vargjet e letersise?
 
Jo..! sepse unë shkruaj me ndjenja të verteta.
Dhe ndjenjat i mbaj të rezervuara mbrenda vetës 🙂🙃
Po ti shkruaj dicka spontane,frymzimi,se dhe ne me ndjenja shkruajme ketu.
Ok mund te shkruajme nganjehere si faktorr,krijimi per letersine,por ama gjithnje kemi nje frymzim.
Letersia prek,ndjenja,emocione,tabanin social,domgat e shoqerise etj etj,ndaj beje ne emrin e konkursit.
 
Po ky antari @Gjumashi ,a`thua e rizgjon ndopak frymzimi letrar ndonjehere,per ndonje krijim tek letersia!?
 
Back
Top