Njoftimet e konkursit letrare~22.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
ore mir ju... po un qe jam perhere me frymzim cme ka gjet kte muaj 🙄🙄
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Efekti petullave 😂😂😂😂😂😂😂
hahaah sa kam qesh

ne fakt njeriu o mbush shpirtin o barkun.. te dyja veshtire t'i balancosh. Kete muaj e kam pas mendjen tek gatimet 🤣🤣
Muajin tjeter fillon Ramazani, do i kthehemi me shume shpirtit. 🥰
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
ditaaaa e funditt sottttt. :p
Pres krijimet tuaja deri neser mjes. 🤗
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Krijimet Nevit shpejt se për shpirt të teze Utës ju futa te lista e zezë e Orgjis 😎

Ps: unë e mbarova detyrën Nev ,suksese ❤
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jo më, thjesht s'du me zbulu fituesin para kohe.
Për qejfin tim personal 😁
aa thash se do e leje ne fund qe te shkonte kurora tek i duhuri 😁
 

Bastardo_Dentro

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Uje Nvrim Tvidhit
dufllak o dufllak te qofshim fale se prej teje kemi dal
e te kish dufllaku dhembe sdo te mbetej budall (i ca ne balle) ne kembe
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
He moj çfarë u bërë ti? 😂
me ka ngjit tera krijimet strofat, i bej copy i vendose ne teme,e mi ben si tregime,nje ore tu rregullu. :( :( hahahahhaha
per ti bere sic i kane derguar origjinal.
sdi pse ma ben ate gje. ja ja per pak.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje!
Per te gjithe dashamirsit e letersise,pres krijimet tuaja deri me daten 14 Prill.

Tema e muajit eshte~Prill ~bulzime pranvere.
Plus si cdo muaj,` teme e lire.

@princesha ,@Desa , @SunFIower . @Soulmind , @Lauri ,
etj etj te cilet do i tagoj ne ditet ne ditet ne vazhdim ahahaha.
Ju pershendes dhe ju mirepres me krijimet tuaja! 🤗
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me mendja kam ardhur 3 here qe u logova ne forum, per te shkruajtur tek kjo tema.
Epo tani erdha me ne fundddd.ju rikujtoj ,kemi ndonje krijimmm?!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ejj,a do kemi ndonje konkurs kete muaj,nisni ndonje krijimm,plissss. 🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ik mojj
Na hap cik ate konkursin per miss-in se knej nga une ka dal dielli😂
hahah pse jo? hapim dhe nje sondazh: anetari vitit e kur te vijne krejt forumet ketu duke votu :p
 
Top