Njoftimet e konkursit letrare~22.

Ik mojj
Na hap cik ate konkursin per miss-in se knej nga une ka dal dielli😂
Me mire me coo nje krijim. :(
Se per bukuriii,e dime qe jemi forum i bukurrrr hahahahahahahaha
 
 • Haha
Reactions: NGU
 • Puç
Reactions: NGU
ejjjj.krijime po ju themm.. ahahahahahha
Birthday Girl Reaction GIF by TLC
 
Nese doni te keni konkurssss,nisuni rrugeve frymzuese,me rrjeshta qelibar, une duke ju pritur tek shtegu si behar. ahahhahahahahahahah
 
Nese keni ndonje rrjesht per te me derguar pres krijimet tuaja deri neser ne mjes!!
 
PErshendetje,pershendetje!
Jam ne pritje te krijimeve tuaja,per muajin Maj.
Tema e muajit; Maj ~ Nje lule per ty.
Por sic e dini ,cdo muaj ka dhe teme te lire.
ku cdo krijues te ndihet i lire ne krijimin e vargjeve te ti.
 
PErshendetje,pershendetje!
Jam ne pritje te krijimeve tuaja,per muajin Maj.
Tema e muajit; Maj ~ Nje lule per ty.
Por sic e dini ,cdo muaj ka dhe teme te lire.
ku cdo krijues te ndihet i lire ne krijimin e vargjeve te ti.
Data 3 o nejrez te perendisee. :p
a kuptoni qe duhet me cu krijime-ehhh?
Po e hapim me fituesin e funditt. :p @LeVoyageur . pasuesen e ti ahhahahahahahaha, @Soulmind dhe te gjithe shkrim dashesit.... @Desa . @Monique dhe mos thuaj prape skam kohe ahahahahah. @Loverboy , @NjeZePraneJush , @SunFIower dhe ti @Arfenilla coje nje krijimmm cojeee. :p
 
Unë ta kam dorëzuar se nuk mbaj mend?! 😝🤣
 
Data 3 o nejrez te perendisee. :p
a kuptoni qe duhet me cu krijime-ehhh?
Po e hapim me fituesin e funditt. :p @LeVoyageur . pasuesen e ti ahhahahahahahaha, @Soulmind dhe te gjithe shkrim dashesit.... @Desa . @Monique dhe mos thuaj prape skam kohe ahahahahah. @Loverboy , @NjeZePraneJush , @SunFIower dhe ti @Arfenilla coje nje krijimmm cojeee. :p
Mua ma bejne me hile. Me kuptojne shkrimin dhe nuk ma votojne nga inati. Fat i te tjereve qe te fitojne 🤣🤣🤣

p.s. Sikur ta kam pas cuar 1 dikur. Fute kte muaj se skam frymzim serio 😁
 
Mua ma bejne me hile. Me kuptojne shkrimin dhe nuk ma votojne nga inati. Fat i te tjereve qe te fitojne 🤣🤣🤣

p.s. Sikur ta kam pas cuar 1 dikur. Fute kte muaj se skam frymzim serio 😁
Po mir ti beje dhe jepja @NeVertiti te përkthej ajo ne gjuhe e saj kshu s'do e mar vesh njeri qe e ke shkrujat ti lool lool
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top