Njoftimet e konkursit letrare~22.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
A ma ben hallall se mka hup ajo muza jeme 😑
Ta bana hallall boll nje muaj. ahhahahaha
Ec tani shkruani per boten e femres,nenes,,,vajzave. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mos me respekto kaq shume duke me vene ne krye te vendit se nuk me ngel hatri 🤣

Po na le moj te pushojme pak na le.😅😆
Po nuk presin ditet moj ahahahsga.
Dataaaa 4.
Ne fund vendit thash te ve @Hard Styler ,po kot. Nuk sjell. :(
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
ejjj a ka ndonje krijimmm?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
O shqiptaret e Fv-seee ahahahahhaha,do sillni noj krijim apo jo!?
doni apo nuk doni konkurs!? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Njerez ju lutem, pasi te komentoni luften ne Ukraine, pasi te keni protestuar per çmimet gjeni kohe dhe dergoni dy vargje per konkursin, jeta....virtuale....vazhdon😂😝
Ju lutem bashkangjitjuni thirrjeve te shokut tone EDvinnn. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Njerez ju lutem, pasi te komentoni luften ne Ukraine, pasi te keni protestuar per çmimet gjeni kohe dhe dergoni dy vargje per konkursin, jeta....virtuale....vazhdon😂😝
Kete muaj presim te na nderoje pena jote e arte!
Don't let us down Bro!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sot e neserrrr,nisni o njerez te mire ndonje rrjesht,se ndryshe sdo kemi konkurs. :(
 
Top